Tour de France 2018

20.etapa - Saint-Pée-sur-Nivelle › Espelette, 31 km časovka





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 20.etapy Tour de France 2018

NED  1  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                         40:52
GBR  2  FROOME, Chris (SKY)                                            +    1
GBR  3  THOMAS, Geraint (SKY)                                          +   14
POL  4  KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                                      +   50
DEN  5  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                                 +   51
LUX  6  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                             +   52
RUS  7  ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                               + 1:02
SLO  8  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                              + 1:12
ESP  9  SOLER, Marc (MOVISTAR)                                         + 1:22
AUS  10 HEPBURN, Michael (MITCHELTON - SCOTT)                          + 1:23
GBR  11 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                               + 1:26
SUI  12 KÜNG, Stefan (BMC RACING)                                      
ITA  13 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                                   + 1:31
ESP  14 CASTROVIEJO, Jonathan (SKY)                                    
ESP  15 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)                      + 1:41
NED  16 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)                          + 1:45
NED  17 POELS, Wout (SKY)                                              + 1:49
GER  18 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                                        + 1:50
ESP  19 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                                 
GER  20 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)                                 + 1:52
COL  21 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)   
FRA  22 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                              + 1:56
USA  23 HAGA, Chad (SUNWEB)                                            + 1:57
POL  24 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                                
COL  25 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                                 + 1:58
GER  26 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                                         + 2:01
FRA  27 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)                        + 2:06
BEL  28 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                                + 2:19
USA  29 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                               + 2:25
ESP  30 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                    + 2:30
FRA  31 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)                             + 2:32
AUS  32 DURBRIDGE, Luke (MITCHELTON - SCOTT)                           + 2:36
BEL  33 DEGAND, Thomas (WANTY - GROUPE GOBERT)                         + 2:38
IRL  34 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                             + 2:40
FRA  35 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                                  + 2:41
ITA  36 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)                         + 2:45
ESP  37 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)                    + 2:47
SUI  38 DILLIER, Silvan (AG2R LA MONDIALE)                             + 2:51
FRA  39 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                                + 2:53
DEN  40 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                                       + 2:54

Pořadí po 20.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                      80:30:37
NED  2  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                      +  1:51
GBR  3  FROOME, Chris (SKY)                         +  2:24
SLO  4  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)           +  3:22
NED  5  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)       +  6:08
FRA  6  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)           +  6:57
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)               +  7:37
IRL  8  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)          +  9:05
RUS  9  ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)            + 12:37
COL  10 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                  + 14:18
LUX  11 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)          + 16:32
DEN  12 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                    + 19:16
FRA  13 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)     + 22:13
ESP  14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)              + 27:26
COL  15 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)              + 27:52
EST  16 KANGERT, Tanel (ASTANA)                     + 34:28
FRA  17 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)    + 37:06
ITA  18 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)      + 39:08
POL  19 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)             + 39:18
ITA  20 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                + 42:31