Tour de France 2018

7.etapa - Fougeres › Chartres, 231 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 7.etapy Tour de France 2018

NED  1  GROENEWEGEN, Dylan (LOTTO NL - JUMBO)               5:43:42
COL  2  GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)      
SVK  3  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                     
FRA  4  DEMARE, Arnaud (GROUPAMA - FDJ)                     
FRA  5  LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)    
GER  6  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)                  
RSA  7  IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)                   
GER  8  GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                       
ITA  9  PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)           
GBR  10 CAVENDISH, Mark (DIMENSION DATA)                    
GER  11 ZABEL, Rick (KATUSHA ALPECIN)                       
ITA  12 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)                 
NOR  13 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)             
FRA  14 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE)                     
BEL  15 DUPONT, Timothy (WANTY - GROUPE GOBERT)             
BEL  16 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                     
ITA  17 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                 
GER  18 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                              
ESP  19 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                      
DEN  20 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                      
POL  21 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                     
KAZ  22 GRUZDEV, Dmitriy (ASTANA)                           
ESP  23 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)         
GBR  24 THOMAS, Geraint (SKY)                               
GBR  25 FROOME, Chris (SKY)                                 
ITA  26 OSS, Daniel (BORA - HANSGROHE)                      
RUS  27 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                    
AUS  28 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)         
COL  29 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                          
AUS  30 HEPBURN, Michael (MITCHELTON - SCOTT)               
NED  31 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                              
LUX  32 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                  
GBR  33 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                    
BEL  34 VAN KEIRSBULCK, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)   
USA  35 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                    

Pořadí po 7.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 28:19:25
GBR  2  THOMAS, Geraint (SKY)                             +    6
USA  3  VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                  +    8
FRA  4  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)         +    9
BEL  5  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)           +   15
LUX  6  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                +   21
COL  7  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     +   48
ESP  8  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    +   54
POL  9  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                   +   55
DEN  10 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                          +   56
AUS  11 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
ESP  12 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     +   58
GBR  13 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  + 1:05
GBR  14 FROOME, Chris (SKY)                             
DEN  15 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                    + 1:06
ITA  16 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:11
SLO  17 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                 + 1:20
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                 + 1:21
NED  19 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                            + 1:26
NED  20 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)             + 1:29
IRL  21 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                + 1:30
COL  22 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                    + 1:33
FRA  23 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 1:48
FRA  24 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)          + 2:00
RUS  25 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                  + 2:05
ITA  26 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)            + 2:11
COL  27 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 2:13
FRA  28 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     + 2:16
ESP  29 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)         + 2:25
ESP  30 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)       + 2:36