Tour de France 2018

15.etapa - Millau › Carcassonne, 181 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 15.etapy Tour de France 2018

DEN  1  NIELSEN, Magnus Cort (ASTANA)                                  4:25:52
ESP  2  IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)                      
NED  3  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                              +     2
DEN  4  VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)                             +    29
LAT  5  SKUJINS, Toms (TREK - SEGAFREDO)                               +    34
ITA  6  POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)                         
FRA  7  CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)                             
POL  8  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                                +    37
GER  9  ARNDT, Nikias (SUNWEB)                                         +  2:31
FRA  10 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                             +  2:38
BEL  11 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                                +  2:42
NED  12 TERPSTRA, Niki (QUICK - STEP FLOORS)                           
ITA  13 BENNATI, Daniele (MOVISTAR)                                    
FRA  14 GRELLIER, Fabien (DIRECT ENERGIE)                              +  2:44
POL  15 POLJANSKI, Pawel (BORA - HANSGROHE)                            +  2:46
FRA  16 MOINARD, Amael (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                        
RSA  17 IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)                              
FRA  18 SICARD, Romain (DIRECT ENERGIE)                                +  2:52
COL  19 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)   +  3:22
ESP  20 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                    +  3:54
AUS  21 HOWSON, Damien (MITCHELTON - SCOTT)                            +  4:04
BEL  22 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                                +  4:14
FRA  23 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                                +  4:26
ESP  24 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                         +  6:07
FRA  25 VACHON, Florian (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                       +  8:13
ESP  26 ERVITI, Imanol (MOVISTAR)                                      
POL  27 KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                                      + 13:11
ITA  28 MOSCON, Gianni (SKY)                                           
GBR  29 FROOME, Chris (SKY)                                            
ESP  30 CASTROVIEJO, Jonathan (SKY)                                    
COL  31 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                                 
FRA  32 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                                  
NZL  33 SMITH, Dion (WANTY - GROUPE GOBERT)                            
GBR  34 THOMAS, Geraint (SKY)                                          
GER  35 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                                        
NED  36 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                         
EST  37 KANGERT, Tanel (ASTANA)                                        
DEN  38 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                                 
ESP  39 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                                 
FRA  40 EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                     

Pořadí po 15.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                         62:49:47
GBR  2  FROOME, Chris (SKY)                            +  1:39
NED  3  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                         +  1:50
SLO  4  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              +  2:38
FRA  5  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              +  3:21
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                  +  3:42
NED  7  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)          +  3:57
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     +  4:23
DEN  9  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       +  6:14
IRL  10 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)             +  6:54
ESP  11 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                 +  9:36
LUX  12 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)             +  9:53
RUS  13 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)               + 10:01
FRA  14 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        + 17:28
BEL  15 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                + 18:33
ESP  16 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)    + 18:51
FRA  17 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      + 19:55
ITA  18 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                   + 21:26
EST  19 KANGERT, Tanel (ASTANA)                        + 21:36
FRA  20 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)             + 22:17