Tour de France 2018

5.etapa - Lorient › Quimper, 203 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 5.etapy Tour de France 2018

SVK  1  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                 4:48:06
ITA  2  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)             
BEL  3  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)         
ESP  4  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                  
FRA  5  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)       
IRL  6  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)              
BEL  7  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 
DEN  8  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                  
ITA  9  PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)       
ITA  10 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)             
FRA  11 SIMON, Julien (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)      
GBR  12 THOMAS, Geraint (SKY)                           
FRA  13 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)         
GBR  14 FROOME, Chris (SKY)                             
BEL  15 VANENDERT, Jelle (LOTTO SOUDAL)                 
COL  16 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                  
COL  17 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                      
AUS  18 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
DEN  19 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                        
POL  20 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                 
ESP  21 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
FRA  22 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)               
FRA  23 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)           
ITA  24 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)          
NED  25 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)               
COL  26 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)   
NED  27 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                          
BEL  28 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)              
GBR  29 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                
FRA  30 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)        
USA  31 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                
FRA  32 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)       
RUS  33 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                
SLO  34 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)               
RSA  35 IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)               
FRA  36 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                   
NED  37 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)           
LUX  38 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)              
FRA  39 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                    + 14
ESP  40 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)       

Pořadí po 5.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 18:22:00
USA  2  VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                  +    2
BEL  3  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)           +    3
GBR  4  THOMAS, Geraint (SKY)                             +    5
FRA  5  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)         +    6
LUX  6  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                +    9
NED  7  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                            +   13
DEN  8  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                  
COL  9  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     +   37
POL  10 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                   +   52
DEN  11 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                          +   53
AUS  12 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
ESP  13 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    +   55
ESP  14 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
GBR  15 FROOME, Chris (SKY)                               +   57
GBR  16 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  + 1:02
ITA  17 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:08
FRA  18 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 1:17
SLO  19 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)               
NED  20 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)