Tour de France 2018

4.etapa - La Baule › Sarzeau, 192 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 4.etapy Tour de France 2018

COL  1  GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)   4:25:01
SVK  2  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                  
GER  3  GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                    
NED  4  GROENEWEGEN, Dylan (LOTTO NL - JUMBO)            
GER  5  KITTEL, Marcel (KATUSHA ALPECIN)                 
ITA  6  PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)        
NOR  7  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)          
GER  8  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)               
NZL  9  SMITH, Dion (WANTY - GROUPE GOBERT)              
BEL  10 DUPONT, Timothy (WANTY - GROUPE GOBERT)          
FRA  11 DEMARE, Arnaud (GROUPAMA - FDJ)                  
FRA  12 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)               
FRA  13 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE)                  
FRA  14 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)         
FRA  15 ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)        
BEL  16 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                  
GER  17 ZABEL, Rick (KATUSHA ALPECIN)                    
BEL  18 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)          
FRA  19 PICHON, Laurent (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)         
COL  20 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                   
GBR  21 CAVENDISH, Mark (DIMENSION DATA)                 
ESP  22 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA)                  
NED  23 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                           
ESP  24 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   
LUX  25 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)               
FRA  26 GESBERT, Elie (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)           
ITA  27 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)              
POL  28 KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                        
FRA  29 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)          
GBR  30 THOMAS, Geraint (SKY)                            
AUS  31 HEPBURN, Michael (MITCHELTON - SCOTT)            
GBR  32 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                 
SLO  33 KOREN, Kristijan (BAHRAIN - MERIDA)              
AUS  34 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                       
FRA  35 OFFREDO, Yoann (WANTY - GROUPE GOBERT)           
NZL  36 BAUER, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                 
DEN  37 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                   
BEL  38 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)               
DEN  39 NIELSEN, Magnus Cort (ASTANA)                    
AUS  40 HAUSSLER, Heinrich (BAHRAIN - MERIDA)            

Pořadí po 4.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 13:33:56
USA  2  VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                
GBR  3  THOMAS, Geraint (SKY)                             +    3
BEL  4  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)           +    5
FRA  5  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)         +    7
LUX  6  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)              
NED  7  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                            +   11
DEN  8  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                  
AUS  9  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                      
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     +   35
POL  11 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                   +   50
ITA  12 OSS, Daniel (BORA - HANSGROHE)                  
DEN  13 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                          +   51
AUS  14 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
ESP  15 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    +   53
ESP  16 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
GBR  17 FROOME, Chris (SKY)                               +   55
GBR  18 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  + 1:00
ITA  19 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:06
FRA  20 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 1:15