Tour de France 2018

1.etapa - Noirmoutier-en-l'Île › Fontenay-le-Comte, 189 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 1.etapy Tour de France 2018

COL  1  GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)     4:23:32
SVK  2  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                    
GER  3  KITTEL, Marcel (KATUSHA ALPECIN)                   
NOR  4  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)            
FRA  5  LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
NED  6  GROENEWEGEN, Dylan (LOTTO NL - JUMBO)              
AUS  7  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                         
GER  8  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)                 
DEN  9  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                           
POL  10 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                    
ITA  11 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                
BEL  12 DUPONT, Timothy (WANTY - GROUPE GOBERT)            
FRA  13 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE)                    
GBR  14 THOMAS, Geraint (SKY)                              
LUX  15 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                 
DEN  16 VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)                 
ARG  17 RICHEZE, Maximiliano Ariel (QUICK - STEP FLOORS)   
BEL  18 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)            
NOR  19 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)             
ITA  20 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)                
BEL  21 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                 
ITA  22 PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)          
FRA  23 ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)          
BEL  24 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                    
KAZ  25 GRUZDEV, Dmitriy (ASTANA)                          
GER  26 GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                      
NED  27 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                             
FRA  28 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)           
BEL  29 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                       
SLO  30 KOREN, Kristijan (BAHRAIN - MERIDA)                
ESP  31 SANCHEZ, Luis León (ASTANA)                        
ESP  32 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                      
BEL  33 LAMPAERT, Yves (QUICK - STEP FLOORS)               
FRA  34 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                  
RSA  35 JANSE VAN RENSBURG, Reinardt (DIMENSION DATA)      
GBR  36 CAVENDISH, Mark (DIMENSION DATA)                   
BEL  37 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                  
ESP  38 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                     
GER  39 ZABEL, Rick (KATUSHA ALPECIN)                      
NED  40 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                  
FRA  41 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                      
NED  42 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)              
RUS  43 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                   
COL  44 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)      
ITA  45 OSS, Daniel (BORA - HANSGROHE)                     
FRA  46 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)                 
FRA  47 SIMON, Julien (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)         
FRA  48 TURGIS, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)       
NZL  49 SMITH, Dion (WANTY - GROUPE GOBERT)                
ESP  50 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)        
GER  51 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)                     
IRL  52 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                 
FRA  53 PICHON, Laurent (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)           
SLO  54 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                  
USA  55 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                   
USA  56 PHINNEY, Taylor (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)      
FRA  57 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)                 
FRA  58 HARDY, Romain (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)             
NED  59 SINKELDAM, Ramon (GROUPAMA - FDJ)                  
DEN  60 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                     
GER  61 SIEBERG, Marcel (LOTTO SOUDAL)                     
BEL  62 KEUKELEIRE, Jens (LOTTO SOUDAL)                    
BEL  63 THEUNS, Edward (SUNWEB)                            
AUS  64 HAUSSLER, Heinrich (BAHRAIN - MERIDA)                 + 22
FRA  65 DOMONT, Axel (AG2R LA MONDIALE)                       + 24
LAT  66 SKUJINS, Toms (TREK - SEGAFREDO)                   
ITA  67 TROIA, Oliviero (UAE TEAM EMIRATES)                   + 32
NED  68 TERPSTRA, Niki (QUICK - STEP FLOORS)                  + 33
NED  69 ROOSEN, Timo (LOTTO NL - JUMBO)                       + 34
NZL  70 SCULLY, Tom (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)          
RUS  71 KOCHETKOV, Pavel (KATUSHA ALPECIN)                    + 40
ESP  72 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA)                       + 42
BEL  73 VERMOTE, Julien (DIMENSION DATA)                   
DEN  74 NIELSEN, Magnus Cort (ASTANA)                      
FRA  75 VACHON, Florian (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)           
GER  76 BURGHARDT, Marcus (BORA - HANSGROHE)               
POL  77 BODNAR, Maciej (BORA - HANSGROHE)                  
FRA  78 MOINARD, Amael (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)            
AUT  79 PÖSTLBERGER, Lukas (BORA - HANSGROHE)              
AUT  80 GOGL, Michael (TREK - SEGAFREDO)                   
AUS  81 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)        
ITA  82 MARCATO, Marco (UAE TEAM EMIRATES)                 
AUS  83 PORTE, Richie (BMC RACING)                            + 51
GBR  84 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                   
FRA  85 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)      
FRA  86 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                    
NED  87 MINNAARD, Marco (WANTY - GROUPE GOBERT)            
ESP  88 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)          
NED  89 TOLHOEK, Antwan (LOTTO NL - JUMBO)                 
NED  90 DE KORT, Koen (TREK - SEGAFREDO)                   
GBR  91 FROOME, Chris (SKY)                                
FRA  92 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                 
NED  93 TEN DAM, Laurens (SUNWEB)                          
ITA  94 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)             
EST  95 TAARAMÄE, Rein (DIRECT ENERGIE)                    
CRO  96 KIŠERLOVSKI, Robert (KATUSHA ALPECIN)              
EST  97 KANGERT, Tanel (ASTANA)                            
COL  98 ATAPUMA HURTADO, Jhon Darwin (UAE TEAM EMIRATES)   
CRO  99 ĐURASEK, Kristijan (UAE TEAM EMIRATES)             

Pořadí po 1.etapě
COL  1  GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)     4:23:22
SVK  2  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                       +  4
GER  3  KITTEL, Marcel (KATUSHA ALPECIN)                      +  6
BEL  4  NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                     +  9
NOR  5  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)               + 10
FRA  6  LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
NED  7  GROENEWEGEN, Dylan (LOTTO NL - JUMBO)              
AUS  8  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                         
GER  9  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)                 
DEN  10 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                           
POL  11 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                    
ITA  12 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                
BEL  13 DUPONT, Timothy (WANTY - GROUPE GOBERT)            
FRA  14 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE)                    
GBR  15 THOMAS, Geraint (SKY)                              
LUX  16 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                 
DEN  17 VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)                 
ARG  18 RICHEZE, Maximiliano Ariel (QUICK - STEP FLOORS)   
BEL  19 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)            
NOR  20 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)