Tour de France 2017

1.etapa - 1.7.2017 - Düsseldorf (DE) › Düsseldorf (DE), 13 km časovka





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 1.etapy Tour de France 2017

GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                          16:04
SUI  2  KÜNG, Stefan (BMC RACING)                       +  5
BLR  3  KIRYIENKA, Vasil (SKY)                          +  7
GER  4  MARTIN, Tony (KATUSHA ALPECIN)                  +  8
ITA  5  TRENTIN, Matteo (QUICK - STEP FLOORS)           + 10
GBR  6  FROOME, Christopher (SKY)                       + 12
NED  7  VAN EMDEN, Jos (LOTTO NL - JUMBO)               + 15
POL  8  KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                      
GER  9  KITTEL, Marcel (QUICK - STEP FLOORS)            + 16
NOR  10 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)         
GER  11 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                         
USA  12 PHINNEY, Taylor (CANNONDALE DRAPAC)             + 17
UKR  13 GRIVKO, Andrey (ASTANA)                        
RSA  14 IMPEY, Daryl (ORICA - SCOTT)                    + 19
ESP  15 CASTROVIEJO, Jonathan (MOVISTAR)                + 20
AUS  16 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                     
FRA  17 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)         + 25
SVK  18 SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                
CRC  19 AMADOR BIKKAZAKOVA, Andrey (MOVISTAR)           + 27
KAZ  20 LUTSENKO, Alexey (ASTANA)                       + 29
BEL  21 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)         + 30
NED  22 GESINK, Robert (LOTTO NL - JUMBO)               + 31
ITA  23 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)             + 32
BEL  24 WELLENS, Tim (LOTTO SOUDAL)                    
POL  25 BODNAR, Maciej (BORA - HANSGROHE)               + 33
NED  26 ROOSEN, Timo (LOTTO NL - JUMBO)                 + 34
NOR  27 KRISTOFF, Alexander (KATUSHA ALPECIN)           + 36
SUI  28 HOLLENSTEIN, Reto (KATUSHA ALPECIN)            
GBR  29 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                    + 37
ITA  30 FELLINE, Fabio (TREK - SEGAFREDO)              
CZE  31 ŠTYBAR, Zdenek (QUICK - STEP FLOORS)            + 39
ITA  32 DE MARCHI, Alessandro (BMC RACING)             
GER  33 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)            + 40
GER  34 MARTENS, Paul (LOTTO NL - JUMBO)               
ESP  35 HERRADA LOPEZ, Jesus (MOVISTAR)                
GER  36 SÜTTERLIN, Jasha (MOVISTAR)                     + 41
NED  37 TEUNISSEN, Mike (SUNWEB)                       
GER  38 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)                 
BEL  39 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 + 42
SUI  40 ALBASINI, Michael (ORICA - SCOTT)              
AUS  41 HOWSON, Damien (ORICA - SCOTT)                  + 43
ITA  42 ULISSI, Diego (UAE Team Emirates)              
SUI  43 SCHÄR, Michael (BMC RACING)                     + 44
NED  44 VAN BAARLE, Dylan (CANNONDALE DRAPAC)          
GER  45 WAGNER, Robert Thomas (LOTTO NL - JUMBO)        + 45
LTU  46 KONOVALOVAS, Ignatas (FDJ)                      + 46
GER  47 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                        
ITA  48 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                    + 47
AUS  49 PORTE, Richie (BMC RACING)                     
ESP  50 ERVITI OLLO, Imanol (MOVISTAR)                  + 48
FRA  51 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)             
COL  52 PANTANO GOMEZ, Jarlinson (TREK - SEGAFREDO)    
COL  53 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     
POL  54 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                 + 49
USA  55 TALANSKY, Andrew (CANNONDALE DRAPAC)           
NZL  56 BAUER, Jack (QUICK - STEP FLOORS)              
IRL  57 MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)           
GER  58 DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)             
FRA  59 DEMARE, Arnaud (FDJ)                           
FRA  60 PINOT, Thibaut (FDJ)                            + 50
FRA  61 SICARD, Romain (DIRECT ENERGIE)                
NED  62 TIMMER, Albert (SUNWEB)                         + 51
FRA  63 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              
ITA  64 BETTIOL, Alberto (CANNONDALE DRAPAC)            + 52
SLO  65 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              
ITA  66 ARU, Fabio (ASTANA)                            
FRA  67 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)              + 53
ESP  68 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)    + 54
COL  69 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)      
DEN  70 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       
NED  71 DE KORT, Koen (TREK - SEGAFREDO)               
KAZ  72 GRUZDEV, Dmitriy (ASTANA)                      
DEN  73 VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)              + 55
ITA  74 CATALDO, Dario (ASTANA)                        
GBR  75 CUMMINGS, Stephen (DIMENSION DATA)              + 56
ITA  76 BENNATI, Daniele (MOVISTAR)                    
GER  77 KNEES, Christian (SKY)                         
CZE  78 KREUZIGER, Roman (ORICA - SCOTT)               
GER  79 GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                   + 57
BEL  80 VERMOTE, Julien (QUICK - STEP FLOORS)           + 58

Pořadí po 1.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                    16:04
SUI  2  KÜNG, Stefan (BMC RACING)                 +  5
BLR  3  KIRYIENKA, Vasil (SKY)                    +  7
GER  4  MARTIN, Tony (KATUSHA ALPECIN)            +  8
ITA  5  TRENTIN, Matteo (QUICK - STEP FLOORS)     + 10
GBR  6  FROOME, Christopher (SKY)                 + 12
NED  7  VAN EMDEN, Jos (LOTTO NL - JUMBO)         + 15
POL  8  KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                
GER  9  KITTEL, Marcel (QUICK - STEP FLOORS)      + 16
NOR  10 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)