Tour de France 2018

6.etapa - Brest › Mur de Bretagne Guerlédan, 181 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 6.etapy Tour de France 2018

Stage 6 Results
IRL  1  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)              4:13:43
FRA  2  LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)            +  1
ESP  3  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                     +  3
FRA  4  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)       
POL  5  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                 
GBR  6  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                
NED  7  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)               
SVK  8  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                 
GBR  9  THOMAS, Geraint (SKY)                           
SLO  10 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)               
AUS  11 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
BEL  12 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 
COL  13 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                      
ITA  14 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)             
DEN  15 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                        
ESP  16 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
USA  17 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                   +  6
GBR  18 FROOME, Chris (SKY)                                +  8
COL  19 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)      + 11
FRA  20 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)           + 12
LUX  21 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)              
ESP  22 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)       
RUS  23 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                
FRA  24 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                 
NED  25 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)           
COL  26 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                  
ESP  27 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)     
FRA  28 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)           
NED  29 SLAGTER, Tom-Jelte (DIMENSION DATA)             
ITA  30 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)          
BEL  31 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)         
BEL  32 VANENDERT, Jelle (LOTTO SOUDAL)                    + 16
FRA  33 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                  + 31
ITA  34 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                    
FRA  35 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)   
FRA  36 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)       
ITA  37 PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)          + 41
BEL  38 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                    + 43
FRA  39 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                   
FRA  40 BOUET, Maxime (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)          

Pořadí po 6.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 22:35:46
GBR  2  THOMAS, Geraint (SKY)                             +    3
USA  3  VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                  +    5
FRA  4  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)         +    6
BEL  5  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)           +   12
LUX  6  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                +   18
COL  7  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     +   45
ESP  8  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    +   51
POL  9  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                   +   52
DEN  10 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                          +   53
AUS  11 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
ESP  12 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     +   55
GBR  13 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  + 1:02
GBR  14 FROOME, Chris (SKY)                             
NED  15 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                            + 1:03
DEN  16 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                  
ITA  17 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:08
SLO  18 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                 + 1:17
NED  19 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                 + 1:18
NED  20 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)             + 1:26
IRL  21 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                + 1:27
COL  22 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                    + 1:30
FRA  23 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 1:45
FRA  24 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)          + 1:57
RUS  25 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                  + 2:02
ITA  26 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)            + 2:08
COL  27 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 2:10
FRA  28 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     + 2:13
ESP  29 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)         + 2:22
ESP  30 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)       + 2:33