Tour de France 2018

12.etapa - Bourg-Saint-Maurice › L'Alpe d'Huez, 175 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 12.etapy Tour de France 2018

GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                                 5:18:37
NED  2  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                +     2
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                     +     3
GBR  4  FROOME, Chris (SKY)                                   +     4
ESP  5  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                         +     7
SLO  6  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                     +    13
ITA  7  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                   
DEN  8  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                              +    42
COL  9  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                            +    47
NED  10 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)                 +    53
COL  11 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                        +  1:41
IRL  12 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                    +  1:45
LUX  13 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                    +  3:09
ESP  14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                        +  4:29
RUS  15 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                      
FRA  16 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)               +  4:35
ESP  17 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)             +  4:37
FRA  18 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)             +  4:40
EST  19 KANGERT, Tanel (ASTANA)                               +  5:41
FRA  20 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                         +  6:52
NED  21 GESINK, Robert (LOTTO NL - JUMBO)                     +  8:24
GER  22 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                               +  8:58
ESP  23 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   +  9:33
ESP  24 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)           +  9:57
FRA  25 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)         + 10:59
FRA  26 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)              
POL  27 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                       + 15:09
NED  28 TEN DAM, Laurens (SUNWEB)                             + 15:39
BEL  29 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                     + 22:21
FRA  30 BOUET, Maxime (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                
FRA  31 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                       
FRA  32 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                         
SUI  33 SCHÄR, Michael (BMC RACING)                           
FRA  34 EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)            
RUS  35 KOCHETKOV, Pavel (KATUSHA ALPECIN)                    
DEN  36 VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)                    
USA  37 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                      
NED  38 TOLHOEK, Antwan (LOTTO NL - JUMBO)                    
NED  39 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                     
NED  40 POELS, Wout (SKY)                                     

Pořadí po 12.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                         49:24:43
GBR  2  FROOME, Chris (SKY)                            +  1:39
NED  3  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                         +  1:50
ITA  4  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)            +  2:37
SLO  5  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              +  2:46
FRA  6  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              +  3:07
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                  +  3:13
NED  8  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)          +  3:43
COL  9  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     +  4:13
IRL  10 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)             +  5:11
DEN  11 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       +  5:45
ESP  12 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                 +  9:07
LUX  13 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)             +  9:09
RUS  14 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)               +  9:37
ESP  15 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)    + 15:28
FRA  16 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        + 16:41
FRA  17 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      + 18:39
EST  18 KANGERT, Tanel (ASTANA)                        + 20:41
COL  19 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                 + 21:22
FRA  20 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)       + 23:55