Tour de France 2017

17.etapa - 19.7.2017 - La Mure › Serre Chevalier, 183 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 17.etapy Tour de France 2017

SLO  1  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                     5:07:41
COL  2  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)               + 1:13
GBR  3  FROOME, Christopher (SKY)                             
FRA  4  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                     
FRA  5  BARGUIL, Warren (SUNWEB)                              
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                               + 1:16
IRL  7  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)                   + 1:43
ESP  8  CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)           + 1:44
RSA  9  MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)                   
ITA  10 ARU, Fabio (ASTANA)                                   
SUI  11 FRANK, Mathias (AG2R LA MONDIALE)                     
COL  12 ATAPUMA HURTADO, Jhon Darwin (UAE Team Emirates)       + 1:59
BEL  13 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                        + 3:10
GBR  14 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                           + 3:14
ESP  15 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)    + 5:07
ITA  16 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                          
CZE  17 CINK, Ondrej (BAHRAIN - MERIDA)                       

Pořadí po 17.etapě
GBR  1  FROOME, Christopher (SKY)                      73:27:26
COL  2  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)         +   27
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              
ITA  4  ARU, Fabio (ASTANA)                              +   53
ESP  5  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                         + 1:24
IRL  6  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)             + 2:37
GBR  7  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                     + 4:07
RSA  8  MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)              + 6:35
ESP  9  CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)     + 7:45
FRA  10 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                         + 8:52