Tour de France 2018

11.etapa - Albertville › La Rosiere-Montvalezan, 108 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 11.etapy Tour de France 2018

GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                                          3:29:36
NED  2  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                         +    20
GBR  3  FROOME, Chris (SKY)                                            
ITA  4  CARUSO, Damiano (BMC RACING)                                   +    22
ESP  5  NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)                    
IRL  6  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                             +    27
ESP  7  HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                    +    57
FRA  8  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                              +    59
ITA  9  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                            
COL  10 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                                     
SLO  11 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                              
NED  12 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)                          +  1:07
ESP  13 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                                  +  1:47
COL  14 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                                 
RUS  15 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                               +  1:58
ESP  16 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)            +  2:51
FRA  17 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)                        +  2:59
ESP  18 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)                    +  3:06
FRA  19 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)                      +  3:08
FRA  20 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                       
COL  21 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)   +  3:30
ITA  22 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)                         
ESP  23 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                                 
COL  24 ATAPUMA HURTADO, Jhon Darwin (UAE TEAM EMIRATES)               +  3:41
EST  25 KANGERT, Tanel (ASTANA)                                        +  3:53
DEN  26 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                                       
LUX  27 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                             +  4:42
GBR  28 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                               
BEL  29 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                                +  7:10
NED  30 TOLHOEK, Antwan (LOTTO NL - JUMBO)                             +  8:59
DEN  31 VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)                             +  9:49
FRA  32 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                                + 10:40
DEN  33 HANSEN, Jesper (ASTANA)                                        + 10:56
BEL  34 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                                + 11:29
FRA  35 PEREZ, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                    
NED  36 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                              
POL  37 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                                
FRA  38 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                                  
USA  39 BOSWELL, Ian (KATUSHA ALPECIN)                                 + 12:02
POL  40 KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                                      
RUS  41 KOCHETKOV, Pavel (KATUSHA ALPECIN)                             + 12:31
FRA  42 EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                     + 14:21
NED  43 POELS, Wout (SKY)                                              
ESP  44 CASTROVIEJO, Jonathan (SKY)                                    
FRA  45 SICARD, Romain (DIRECT ENERGIE)                                + 15:03
NED  46 TEN DAM, Laurens (SUNWEB)                                      + 15:29
ITA  47 PELLIZOTTI, Franco (BAHRAIN - MERIDA)                          + 16:31
GER  48 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                                         
SUI  49 KÜNG, Stefan (BMC RACING)                                      
GER  50 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                                        

Pořadí po 11.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                         44:06:16
GBR  2  FROOME, Chris (SKY)                            +  1:25
NED  3  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                         +  1:44
ITA  4  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)            +  2:14
SLO  5  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              +  2:23
NED  6  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)          +  2:40
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                  +  2:56
FRA  8  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              +  2:58
COL  9  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     +  3:16
IRL  10 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)            
ESP  11 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                 +  4:28
DEN  12 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       +  4:53
RUS  13 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)               +  4:58
ESP  14 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)    +  5:21
LUX  15 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)             +  5:50
GBR  16 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)               +  5:51
ITA  17 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)         +  6:36
ITA  18 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                   + 10:01
BEL  19 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                + 10:10
FRA  20 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        + 11:46