Tour de France 2018

10.etapa - Annecy › Le Grand-Bornand, 159 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 10.etapy Tour de France 2018

FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)     4:25:27
ESP  2  IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)      + 1:34
EST  3  TAARAMÄE, Rein (DIRECT ENERGIE)                + 1:40
BEL  4  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                + 1:44
BEL  5  PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)               
FRA  6  CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)             + 2:24
IRL  7  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)             + 3:23
SLO  8  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)             
FRA  9  GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                 
GBR  10 THOMAS, Geraint (SKY)                         
FRA  11 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)             
NED  12 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)         
GBR  13 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)              
DEN  14 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                      
GBR  15 FROOME, Chris (SKY)                           
NED  16 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                        
ESP  17 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                
COL  18 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                    
ITA  19 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)           
ESP  20 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                 
FRA  21 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                 
FRA  22 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)       
FRA  23 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      + 3:28
COL  24 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                 + 3:38
NED  25 GESINK, Robert (LOTTO NL - JUMBO)              + 3:55
LUX  26 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)             + 4:14
ITA  27 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                  
ITA  28 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)        
ESP  29 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)   

Pořadí po 10.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)          40:34:28
GBR  2  THOMAS, Geraint (SKY)                      + 2:22
ESP  3  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)             + 3:10
DEN  4  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                   + 3:12
LUX  5  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)         + 3:20
GBR  6  FROOME, Chris (SKY)                        + 3:21
GBR  7  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)         
ESP  8  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)            
ITA  9  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)        + 3:27
SLO  10 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)          + 3:36
NED  11 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                     + 3:42
NED  12 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)      + 3:45
POL  13 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)            + 4:02
FRA  14 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)          + 4:11
NED  15 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)          + 4:28
COL  16 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                 + 4:29
IRL  17 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)         + 5:01
RUS  18 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)           + 5:12
BEL  19 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)          
ITA  20 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)     + 5:18