Tour de France 2017

10.etapa - 11.7.2017 - Periguex › Bergerac, 178 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 10.etapy Tour de France 2017

GER  1  KITTEL, Marcel (QUICK - STEP FLOORS)            4:01:00
GER  2  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)              
NED  3  GROENEWEGEN, Dylan (LOTTO NL - JUMBO)           
GER  4  SELIG, Rüdiger (BORA - HANSGROHE)               
NOR  5  KRISTOFF, Alexander (KATUSHA ALPECIN)           
FRA  6  BOUHANNI, Nacer (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)    
GBR  7  MCLAY, Daniel (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)        
BEL  8  VANSPEYBROUCK, Pieter (WANTY - GROUPE GOBERT)   
ITA  9  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)             
NOR  10 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)          
FRA  11 BOUDAT, Thomas (DIRECT ENERGIE)                 
GER  12 GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                   
AUS  13 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                      
ITA  14 CIMOLAI, Davide (FDJ)                           
GER  15 SÜTTERLIN, Jasha (MOVISTAR)                     
ITA  16 PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)       
SUI  17 WYSS, Danilo (BMC RACING)                       
RSA  18 JANSE VAN RENSBURG, Reinardt (DIMENSION DATA)   
GBR  19 SWIFT, Ben (UAE Team Emirates)                  
NZL  20 SMITH, Dion (WANTY - GROUPE GOBERT)             

Pořadí po 10.etapě
GBR  1  FROOME, Christopher (SKY)                  42:27:28
ITA  2  ARU, Fabio (ASTANA)                          +   18
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)            +   51
COL  4  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)     +   55
DEN  5  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                     + 1:37
IRL  6  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)         + 1:44
GBR  7  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                 + 2:02
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                   + 2:13
ESP  9  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                     + 3:06
NZL  10 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)           + 3:53