Tour de France 2017

16.etapa - 18.7.2017 - Le Puy-En-Velay › Roman-sur-Isere, 165 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 16.etapy Tour de France 2017

AUS  1  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                         3:38:15
NOR  2  BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)             
GER  3  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)                 
BEL  4  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                    
FRA  5  LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
BEL  6  KEUKELEIRE, Jens (ORICA - SCOTT)                   
FRA  7  GALLOPIN, Tony (LOTTO SOUDAL)                      
BEL  8  BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                       
POL  9  BODNAR, Maciej (BORA - HANSGROHE)                  
FRA  10 HARDY, Romain (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)           
RSA  11 JANSE VAN RENSBURG, Reinardt (DIMENSION DATA)      
COL  12 URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)           
GBR  13 FROOME, Christopher (SKY)                          
GBR  14 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                       
ESP  15 LANDA MEANA, Mikel (SKY)                           
FRA  16 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                  
ITA  17 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                       
ITA  18 ARU, Fabio (ASTANA)                                
COL  19 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                         
ESP  20 ERVITI OLLO, Imanol (MOVISTAR)                     
FRA  21 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                           
SUI  22 KÜNG, Stefan (BMC RACING)                          
BEL  23 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                   +   15
IRL  24 ROCHE, Nicholas (BMC RACING)                        +   17
SUI  25 SCHÄR, Michael (BMC RACING)                        
GER  26 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                              +   22
GBR  27 THWAITES, Scott (DIMENSION DATA)                    +   23
ITA  28 BENNATI, Daniele (MOVISTAR)                         +   28
RSA  29 MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)                 +   51
FRA  30 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)            
IRL  31 MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)               
RSA  32 IMPEY, Daryl (ORICA - SCOTT)                       
GER  33 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)               
FRA  34 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)              
COL  35 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (SKY)                   
FRA  36 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)          
FRA  37 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)                 
NED  38 VAN BAARLE, Dylan (CANNONDALE DRAPAC)              
AUS  39 MCCARTHY, Jay (BORA - HANSGROHE)                   
FRA  40 MOINARD, Amael (BMC RACING)                        
FRA  41 PERICHON, Pierre Luc (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)    
NOR  42 KRISTOFF, Alexander (KATUSHA ALPECIN)               +   53
GER  43 GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                       + 1:25
FRA  44 FEILLU, Brice (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)            + 1:33
JPN  45 ARASHIRO, Yukiya (BAHRAIN - MERIDA)                
ESP  46 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)       

Pořadí po 16.etapě
GBR  1  FROOME, Christopher (SKY)                  68:18:36
ITA  2  ARU, Fabio (ASTANA)                          +   18
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)            +   23
COL  4  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)     +   29
ESP  5  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                     + 1:17
GBR  6  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                 + 2:02
IRL  7  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)         + 2:03
RSA  8  MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)          + 6:00
ITA  9  CARUSO, Damiano (BMC RACING)                 + 6:05
COL  10 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                   + 6:16