Tour de France 2018

16.etapa - Carcassonne › Bagneres-de-Luchon, 218 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 16.etapy Tour de France 2018

FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)     5:13:22
ESP  2  IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)    +   15
GBR  3  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)              
NED  4  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)             
ITA  5  POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)         +   18
NED  6  GESINK, Robert (LOTTO NL - JUMBO)              +   37
DEN  7  VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)             +   56
AUT  8  MÜHLBERGER, Gregor (BORA - HANSGROHE)         
ESP  9  SOLER, Marc (MOVISTAR)                         + 1:10
FRA  10 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        + 1:18
ITA  11 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                  
FRA  12 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      + 1:20
BEL  13 VANENDERT, Jelle (LOTTO SOUDAL)                + 2:09
FRA  14 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                  + 2:31
CRC  15 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)                     
ESP  16 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)      + 3:42
BEL  17 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                + 5:23
FRA  18 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)             + 6:27
FRA  19 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)       + 6:29
CRO  20 ĐURASEK, Kristijan (UAE TEAM EMIRATES)        
POL  21 KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                      + 8:52
COL  22 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                
GBR  23 FROOME, Chris (SKY)                           
GBR  24 THOMAS, Geraint (SKY)                         
NED  25 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                        
DEN  26 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                
FRA  27 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)             
ESP  28 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                 
NED  29 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)         
COL  30 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                    
SLO  31 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)             
DEN  32 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                      
IRL  33 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)            
ESP  34 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                
LUX  35 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)            
SUI  36 FRANK, Mathias (AG2R LA MONDIALE)              + 9:01
RUS  37 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)               + 9:04
GER  38 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                       
ESP  39 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)   
FRA  40 MOINARD, Amael (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)       

Pořadí po 16.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                         68:12:01
GBR  2  FROOME, Chris (SKY)                            +  1:39
NED  3  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                         +  1:50
SLO  4  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              +  2:38
FRA  5  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              +  3:21
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                  +  3:42
NED  7  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)          +  3:57
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     +  4:23
DEN  9  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       +  6:14
IRL  10 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)             +  6:54
ESP  11 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                 +  9:36
LUX  12 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)             +  9:53
FRA  13 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        +  9:54
RUS  14 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)               + 10:13
FRA  15 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      + 12:23
ITA  16 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                   + 14:02
BEL  17 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                + 14:53
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)              + 17:15
ESP  19 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)    + 19:03
ITA  20 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)         + 20:29