Tour de France 2018

9.etapa - Arras › Roubaix, 154 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 9.etapy Tour de France 2018

GER  1  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)               3:24:26
BEL  2  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                  
BEL  3  LAMPAERT, Yves (QUICK - STEP FLOORS)             
BEL  4  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)             + 19
SVK  5  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                  
BEL  6  STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)               
LUX  7  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)               
GER  8  GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                       + 27
NOR  9  BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)           
BEL  10 DUPONT, Timothy (WANTY - GROUPE GOBERT)          
NOR  11 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)          
GER  12 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)                   
COL  13 GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)   
FRA  14 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)               
FRA  15 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)         
GBR  16 THOMAS, Geraint (SKY)                            
FRA  17 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)               
ESP  18 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   
NED  19 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                           
NED  20 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)            
NED  21 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                
GBR  22 FROOME, Chris (SKY)                              
ITA  23 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)              
COL  24 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       
ITA  25 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)           
SLO  26 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                
GBR  27 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                 
EST  28 KANGERT, Tanel (ASTANA)                          
RUS  29 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                 
POL  30 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                  
DEN  31 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                         
IRL  32 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)               
DEN  33 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                   
AUS  34 HAYMAN, Mathew (MITCHELTON - SCOTT)              
ESP  35 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                       + 34
FRA  36 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                
BEL  37 DECLERCQ, Tim (QUICK - STEP FLOORS)              
BEL  38 VERMOTE, Julien (DIMENSION DATA)                    + 36
GER  39 SIEBERG, Marcel (LOTTO SOUDAL)                      + 38
BEL  40 VANENDERT, Jelle (LOTTO SOUDAL)                  

Pořadí 9.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 36:07:17
GBR  2  THOMAS, Geraint (SKY)                             +   43
BEL  3  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)           +   44
LUX  4  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                +   50
ESP  5  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    + 1:31
POL  6  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                   + 1:32
DEN  7  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                          + 1:33
GBR  8  FROOME, Chris (SKY)                               + 1:42
GBR  9  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                
ESP  10 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
DEN  11 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                    + 1:43
ITA  12 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:48
SLO  13 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                 + 1:57
NED  14 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                 + 1:58
NED  15 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                            + 2:03
NED  16 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)             + 2:06
FRA  17 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 2:32
FRA  18 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)          + 2:37
RUS  19 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                  + 2:42
ITA  20 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)            + 2:48
COL  21 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 2:50
COL  22 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     + 2:53
SVK  23 SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                   + 3:08
IRL  24 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                + 3:22
FRA  25 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)     + 4:21
ESP  26 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)       + 4:41
FRA  27 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)                + 4:42
FRA  28 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)                + 5:01
BEL  29 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                   + 5:12
USA  30 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                  + 6:05