Tour de France 2018

3.etapa - Cholet › Cholet, teamová časovka, 35 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 3.etapy Tour de France 2018

Pořadí po 3.etapě
BEL  1  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                 9:08:55
USA  2  VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                
GBR  3  THOMAS, Geraint (SKY)                            +    3
BEL  4  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)          +    5
LUX  5  JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)               +    7
FRA  6  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)       
NED  7  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                           +   11
DEN  8  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                  
AUS  9  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                      
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)    +   35
POL  11 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                  +   50
ITA  12 OSS, Daniel (BORA - HANSGROHE)                  
DEN  13 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                         +   51
AUS  14 PORTE, Richie (BMC RACING)                      
RUS  15 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                 +   52
ESP  16 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   +   53
ESP  17 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
GBR  18 FROOME, Chris (SKY)                              +   55
USA  19 PHINNEY, Taylor (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)    +   56
GBR  20 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                 + 1:00
RSA  21 IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)               
ITA  22 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)              + 1:06
ESP  23 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)     
DEN  24 VALGREN ANDERSEN, Michael (ASTANA)              
FRA  25 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                + 1:15
NED  26 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)           
SLO  27 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)               
GER  28 DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)               + 1:16
BEL  29 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)              
NED  30 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)