Tour de France 2017

3.etapa - 3.7.2017 - Verviers › Longwy, 202 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 3.etapy Tour de France 2017

SVK  1  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                5:07:19
AUS  2  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                     
IRL  3  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)           
BEL  4  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                
ITA  5  BETTIOL, Alberto (CANNONDALE DRAPAC)              +  2
FRA  6  DEMARE, Arnaud (FDJ)                           
DEN  7  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       
GBR  8  THOMAS, Geraint (SKY)                          
GBR  9  FROOME, Christopher (SKY)                      
POL  10 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                
COL  11 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     
FRA  12 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              
BEL  13 WELLENS, Tim (LOTTO SOUDAL)                    
AUS  14 PORTE, Richie (BMC RACING)                     
BEL  15 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                   
FRA  16 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      
ITA  17 ARU, Fabio (ASTANA)                            
ESP  18 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)   
COL  19 URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)       
COL  20 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORICA - SCOTT)    
FRA  21 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        
BEL  22 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)        
COL  23 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)      
RSA  24 MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)            
CZE  25 KREUZIGER, Roman (ORICA - SCOTT)               
ESP  26 LANDA MEANA, Mikel (SKY)                       
NOR  27 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)         
GER  28 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)           
ITA  29 ULISSI, Diego (UAE Team Emirates)              
AUS  30 CLARKE, Simon (CANNONDALE DRAPAC)                 + 10
FRA  31 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)          
ESP  32 HERRADA LOPEZ, Jesus (MOVISTAR)                
KAZ  33 LUTSENKO, Alexey (ASTANA)                      
GBR  34 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                   
COL  35 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (SKY)               
BEL  36 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                
SUI  37 FRANK, Mathias (AG2R LA MONDIALE)              
FRA  38 MOLARD, Rudy (FDJ)                             
FRA  39 GESBERT, Elie (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)          + 15
FRA  40 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                       

Pořadí po 3.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                     10:00:31
GBR  2  FROOME, Christopher (SKY)                     + 12
AUS  3  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                
SVK  4  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)               + 13
NOR  5  BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)        + 16
FRA  6  LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)       + 25
BEL  7  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)       + 30
POL  8  KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                     + 32
BEL  9  WELLENS, Tim (LOTTO SOUDAL)               
GER  10 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                        + 34