Tour de France 2018

19.etapa - Lourdes › Laruns, 200 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 19.etapy Tour de France 2018

SLO  1  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                     5:28:17
GBR  2  THOMAS, Geraint (SKY)                                 +    19
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                     
IRL  4  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                    
POL  5  MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)                       
NED  6  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                         
GBR  8  FROOME, Chris (SKY)                                   
NED  9  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)                 +    31
RUS  10 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                      
ESP  11 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)           +  1:47
LUX  12 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                    
COL  13 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                        
ITA  14 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)                +  3:39
ESP  15 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (BAHRAIN - MERIDA)             
EST  16 KANGERT, Tanel (ASTANA)                               +  3:57
FRA  17 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)               +  4:31
NED  18 TOLHOEK, Antwan (LOTTO NL - JUMBO)                    +  6:52
COL  19 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                            +  7:09
DEN  20 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                              +  7:18
ITA  21 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                          
GER  22 GESCHKE, Simon (SUNWEB)                               
FRA  23 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)              
ESP  24 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)           
USA  25 VAN GARDEREN, Tejay (BMC RACING)                      + 11:58
NED  26 GESINK, Robert (LOTTO NL - JUMBO)                     + 12:36
FRA  27 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                         + 13:09
ESP  28 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                        + 14:38
ESP  29 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
DEN  30 HANSEN, Jesper (ASTANA)                               + 16:59
FRA  31 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)             + 17:43
FRA  32 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)         
FRA  33 BOUET, Maxime (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                
CRO  34 ĐURASEK, Kristijan (UAE TEAM EMIRATES)                
POL  35 KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                             + 18:28
FRA  36 ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)             
ESP  37 CASTROVIEJO, Jonathan (SKY)                           + 19:30
FRA  38 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                    + 21:41
NED  39 TEN DAM, Laurens (SUNWEB)                             

Pořadí po 19.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                       79:49:31
NED  2  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                       +  2:05
SLO  3  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)            +  2:24
GBR  4  FROOME, Chris (SKY)                          +  2:37
NED  5  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)        +  4:37
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                +  4:40
FRA  7  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)            +  5:15
IRL  8  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)           +  6:39
COL  9  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                   + 10:26
RUS  10 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)             + 11:49
LUX  11 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)           + 15:54
DEN  12 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                     + 16:36
FRA  13 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)      + 20:21
ESP  14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)               + 25:50
COL  15 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)               + 26:08
EST  16 KANGERT, Tanel (ASTANA)                      + 31:19
FRA  17 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)     + 33:59
ITA  18 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)       + 36:37
POL  19 MAJKA, Rafal (BORA - HANSGROHE)              + 37:35
FRA  20 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)    + 40:00