Tour de France 2017

14.etapa - 15.7.2017 - Blagnac › Rodez, 181 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 14.etapy Tour de France 2017

AUS  1  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                     4:21:56
BEL  2  VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                
NOR  3  BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)            +  1
BEL  4  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)        
AUS  5  MCCARTHY, Jay (BORA - HANSGROHE)               
ITA  6  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)            
GBR  7  FROOME, Christopher (SKY)                      
IRL  8  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)           
COL  9  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)       
BEL  10 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                      +  5
FRA  11 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              
CZE  12 ŠTYBAR, Zdenek (QUICK - STEP FLOORS)           
GBR  13 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                   
BEL  14 BAKELANTS, Jan (AG2R LA MONDIALE)              
GER  15 MARTENS, Paul (LOTTO NL - JUMBO)               
ITA  16 CIMOLAI, Davide (FDJ)                             + 12
FRA  17 BOUHANNI, Nacer (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
AUS  18 CLARKE, Simon (CANNONDALE DRAPAC)              
ITA  19 MARCATO, Marco (UAE Team Emirates)                + 15
ESP  20 LANDA MEANA, Mikel (SKY)                       
FRA  21 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)                + 20
ITA  22 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                   
COL  23 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 22
ESP  24 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)   
NZL  25 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)             
BEL  26 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                 + 25
ITA  27 BRAMBILLA, Gianluca (QUICK - STEP FLOORS)      
RSA  28 MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)            
GER  29 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)           
ITA  30 ARU, Fabio (ASTANA)                            
FRA  31 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)          
RSA  32 IMPEY, Daryl (ORICA - SCOTT)                   
FRA  33 PICHON, Laurent (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)     
FRA  34 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)             
FRA  35 HARDY, Romain (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)       
GER  36 DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)                + 30
COL  37 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)      
COL  38 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (SKY)               
FRA  39 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        
NED  40 MINNAARD, Marco (WANTY - GROUPE GOBERT)        

Pořadí po 14.etapě
GBR  1  FROOME, Christopher (SKY)                      59:52:09
ITA  2  ARU, Fabio (ASTANA)                              +   19
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                +   23
COL  4  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)         +   29
ESP  5  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                         + 1:17
IRL  6  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)             + 1:26
GBR  7  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                     + 2:02
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       + 2:22
RSA  9  MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)              + 5:09
ESP  10 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)     + 5:37