Tour de France 2018

14.etapa - Saint-Paul-Trois-Châteaux › Mende, 187 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 14.etapy Tour de France 2018

ESP  1  FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA)                                4:41:57
FRA  2  ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)                      +     6
BEL  3  STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                             
SVK  4  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                                +    12
ITA  5  CARUSO, Damiano (BMC RACING)                                   +    17
GER  6  GESCHKE, Simon (SUNWEB)                                        +    19
FRA  7  EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                     
FRA  8  CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)                             +    23
RSA  9  IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)                              +    30
BEL  10 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                                +    37
FRA  11 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)                  +    51
COL  12 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)   +  1:06
FRA  13 PEREZ, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                    +  1:18
ESP  14 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (BAHRAIN - MERIDA)                    +  1:26
BEL  15 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)                        +  1:46
BEL  16 DEGAND, Thomas (WANTY - GROUPE GOBERT)                         
SUI  17 KÜNG, Stefan (BMC RACING)                                      +  2:07
CRC  18 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)                                      
NED  19 SLAGTER, Tom-Jelte (DIMENSION DATA)                            +  2:25
BEL  20 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                                
FRA  21 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)                             +  2:53
BEL  22 VERMOTE, Julien (DIMENSION DATA)                               +  3:23
AUS  23 HEPBURN, Michael (MITCHELTON - SCOTT)                          
SLO  24 KOREN, Kristijan (BAHRAIN - MERIDA)                            +  3:37
FRA  25 TURGIS, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)                   +  3:57
FRA  26 COUSIN, Jerome (DIRECT ENERGIE)                                +  6:35
BEL  27 LAMPAERT, Yves (QUICK - STEP FLOORS)                           
POL  28 BODNAR, Maciej (BORA - HANSGROHE)                              +  7:11
SLO  29 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                              + 18:01
GBR  30 FROOME, Chris (SKY)                                            + 18:09
NED  31 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                                         
GBR  32 THOMAS, Geraint (SKY)                                          
COL  33 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                                     + 18:19
NED  34 KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)                          + 18:23
COL  35 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                                 
FRA  36 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                              
RUS  37 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                               + 18:33
ESP  38 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                                 + 18:38
ITA  39 POZZOVIVO, Domenico (BAHRAIN - MERIDA)                         
DEN  40 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                                       
ESP  41 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                                  
LUX  42 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                             + 18:53
FRA  43 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)                        + 18:56
ESP  44 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)                    + 19:03
EST  45 KANGERT, Tanel (ASTANA)                                        + 19:04
FRA  46 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)                      + 19:25
FRA  47 GAUDIN, Damien (DIRECT ENERGIE)                                + 19:28
NED  48 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                              + 19:35
NED  49 TOLHOEK, Antwan (LOTTO NL - JUMBO)                             + 19:52
IRL  50 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                             
NED  51 MINNAARD, Marco (WANTY - GROUPE GOBERT)                        
DEN  52 HANSEN, Jesper (ASTANA)                                        
FRA  53 BOUET, Maxime (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                         + 19:59
FRA  54 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)                       
BEL  55 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                                + 20:27
FRA  56 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                             
NED  57 TEN DAM, Laurens (SUNWEB)                                      
FRA  58 LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)               + 20:48

Pořadí po 14.etapě
GBR  1  THOMAS, Geraint (SKY)                         58:10:44
GBR  2  FROOME, Chris (SKY)                            +  1:39
NED  3  DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                         +  1:50
SLO  4  ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              +  2:38
FRA  5  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              +  3:21
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                  +  3:42
NED  7  KRUIJSWIJK, Steven (LOTTO NL - JUMBO)          +  3:57
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     +  4:23
DEN  9  FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                       +  6:14
IRL  10 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)             +  6:54
ESP  11 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                 +  9:36
LUX  12 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)             +  9:53
RUS  13 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)               + 10:01
ESP  14 NIEVE ITURRALDE, Mikel (MITCHELTON - SCOTT)    + 16:22
FRA  15 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)        + 17:28
FRA  16 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)      + 19:55
ITA  17 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                   + 21:26
EST  18 KANGERT, Tanel (ASTANA)                        + 21:36
COL  19 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                 + 23:44
FRA  20 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)       + 25:45