Tour de France 2017

13.etapa - 14.7.2017 - Saint-Girons › Foix, 100 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července


Tour de France 2017



Tour de France 2017





Výsledky 13.etapy Tour de France 2017

FRA  1  BARGUIL, Warren (SUNWEB)                              2:36:29
COL  2  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                            
ESP  3  CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)          
ESP  4  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                               +    2
GBR  5  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                           + 1:39
IRL  6  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)                  
POL  7  KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                              + 1:48
GBR  8  FROOME, Christopher (SKY)                             
ITA  9  ARU, Fabio (ASTANA)                                   
COL  10 URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)              
FRA  11 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                     
RSA  12 MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)                   
COL  13 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)              + 4:08
ITA  14 ULISSI, Diego (UAE Team Emirates)                     
FRA  15 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)               
BEL  16 PAUWELS, Serge (DIMENSION DATA)                       
FRA  17 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)                 
ITA  18 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                          
FRA  19 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)             
GER  20 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                  
ESP  21 NIEVE ITURRALDE, Mikel (SKY)                          
NZL  22 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)                    
FRA  23 PERICHON, Pierre Luc (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)        + 5:56
FRA  24 GALLOPIN, Tony (LOTTO SOUDAL)                         
ESP  25 NAVARRO GARCIA, Daniel (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
ESP  26 CASTROVIEJO, Jonathan (MOVISTAR)                      
FRA  27 SICARD, Romain (DIRECT ENERGIE)                        + 5:59
BEL  28 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                       
SLO  29 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                     
CZE  30 KREUZIGER, Roman (ORICA - SCOTT)                      
FRA  31 BOUET, Maxime (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)               + 7:59
FRA  32 FEILLU, Brice (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)              
KAZ  33 ZEITS, Andrey (ASTANA)                                
FRA  34 HARDY, Romain (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)              
BEL  35 DEGAND, Thomas (WANTY - GROUPE GOBERT)                
FRA  36 MOINARD, Amael (BMC RACING)                           
COL  37 ATAPUMA HURTADO, Jhon Darwin (UAE Team Emirates)      
CRO  38 ĐURASEK, Kristijan (UAE Team Emirates)                
NED  39 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                     
LUX  40 GASTAUER, Ben (AG2R LA MONDIALE)                      

Pořadí po 13.etapě
ITA  1  ARU, Fabio (ASTANA)                            55:30:06
GBR  2  FROOME, Christopher (SKY)                       +     6
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)               +    25
COL  4  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)        +    35
ESP  5  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                        +  1:09
IRL  6  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)            +  1:32
GBR  7  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                    +  2:04
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                      +  2:07
RSA  9  MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)             +  4:51
ESP  10 CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)    +  5:22
NZL  11 BENNETT, George (LOTTO NL - JUMBO)              +  6:24
ESP  12 NIEVE ITURRALDE, Mikel (SKY)                    +  9:50
FRA  13 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)         + 10:33
ITA  14 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                    + 11:13
FRA  15 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                        + 14:05
FRA  16 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)           + 14:36
GER  17 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)            + 16:34
COL  18 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)       + 18:00
FRA  19 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)       + 21:47
FRA  20 FEILLU, Brice (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)        + 22:34