Tour de France 2018

2.etapa - Mouilleron-Saint-Germain › La Roche-sur-Yon, 183 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 7.července
2.etapa - neděle 8.července
3.etapa - pondělí 9.července
4.etapa - úterý 10.července
5.etapa - středa 11.července
6.etapa - čtvrtek 12.července
7.etapa - pátek 13.července
8.etapa - sobota 14.července
9.etapa - neděle 15.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 17.července
11.etapa - středa 18.července
12.etapa - čtvrtek 19.července
13.etapa - pátek 20.července
14.etapa - sobota 21.července
15.etapa - neděle 22.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 24.července
17.etapa - středa 25.července
18.etapa - čtvrtek 26.července
19.etapa - pátek 27.července
20.etapa - sobota 28.července
21.etapa - neděle 29.července


Tour de France 2018



Tour de France 2018





Výsledky 2.etapy Tour de France 2018

SVK  1  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                     4:06:37
ITA  2  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)                 
FRA  3  DEMARE, Arnaud (GROUPAMA - FDJ)                     
GER  4  GREIPEL, André (LOTTO SOUDAL)                       
NOR  5  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)             
BEL  6  DUPONT, Timothy (WANTY - GROUPE GOBERT)             
ESP  7  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                      
ITA  8  PASQUALON, Andrea (WANTY - GROUPE GOBERT)           
GER  9  DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)                  
BEL  10 GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)             
FRA  11 ALAPHILIPPE, Julian (QUICK - STEP FLOORS)           
BEL  12 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                  
BEL  13 VAN KEIRSBULCK, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)   
LUX  14 JUNGELS, Bob (QUICK - STEP FLOORS)                  
BEL  15 VAN AVERMAET, Greg (BMC RACING)                     
NED  16 DUMOULIN, Tom (SUNWEB)                              
FRA  17 LATOUR, Pierre Roger (AG2R LA MONDIALE)             
AUS  18 PORTE, Richie (BMC RACING)                          
FRA  19 ROLLAND, Pierre (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)       
NED  20 DE KORT, Koen (TREK - SEGAFREDO)                    
POL  21 KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                           
GBR  22 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                    
GBR  23 THOMAS, Geraint (SKY)                               
FRA  24 MARTIN, Guillaume (WANTY - GROUPE GOBERT)           
DEN  25 FUGLSANG, Jakob (ASTANA)                            
FRA  26 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                   
NED  27 MINNAARD, Marco (WANTY - GROUPE GOBERT)             
COL  28 GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)      
ITA  29 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                        
SUI  30 KÜNG, Stefan (BMC RACING)                           
GBR  31 FROOME, Chris (SKY)                                 
NED  32 GROENEWEGEN, Dylan (LOTTO NL - JUMBO)               
COL  33 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (SKY)                      
FRA  34 PICHON, Laurent (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)            
GBR  35 CAVENDISH, Mark (DIMENSION DATA)                    
COL  36 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                          
FRA  37 BARGUIL, Warren (TEAM FORTUNEO - SAMSIC)            
NED  38 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                   
RUS  39 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                    
ITA  40 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)                 
COL  41 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST - DRAPAC)       
NZL  42 SMITH, Dion (WANTY - GROUPE GOBERT)                 
GER  43 BURGHARDT, Marcus (BORA - HANSGROHE)                
DEN  44 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                      
FRA  45 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)                  
CRO  46 KIŠERLOVSKI, Robert (KATUSHA ALPECIN)               
FRA  47 VICHOT, Arthur (GROUPAMA - FDJ)                     
SLO  48 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)                   
AUS  49 HAYMAN, Mathew (MITCHELTON - SCOTT)                 
FRA  50 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                       

Pořadí po 2.etapě
SVK  1  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                  8:29:53
COL  2  GAVIRIA RENDON, Fernando (QUICK - STEP FLOORS)      +  6
ITA  3  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)                 + 10
GER  4  KITTEL, Marcel (KATUSHA ALPECIN)                    + 12
FRA  5  CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)                  + 13
BEL  6  GILBERT, Philippe (QUICK - STEP FLOORS)             + 14
GBR  7  THOMAS, Geraint (SKY)                               + 15
BEL  8  NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                
NOR  9  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)             + 16
GER  10 DEGENKOLB, John (TREK - SEGAFREDO)