Tour de France 2020

20.etapa - Lure › La Planche des Belles Filles, 36 km časovka





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 20.etapy Tour de France 2020

SLO  1  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                         55:55
NED  2  DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                              + 1:21
AUS  3  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                           
BEL  4  VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                             + 1:31
SLO  5  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                             + 1:56
FRA  6  CAVAGNA, Rémi (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                    + 1:59
ITA  7  CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                        + 2:29
ESP  8  DE LA CRUZ MELGAREJO, David (UAE TEAM EMIRATES)            + 2:40
ESP  9  MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                              + 2:45
COL  10 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                           + 2:54
COL  11 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF PRO CYCLING)            + 3:19
ESP  12 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)        + 3:20
ESP  13 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                     + 3:26
ESP  14 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                     + 3:27
FRA  15 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                           + 3:58
DEN  16 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                             + 3:59
GER  17 SCHACHMANN, Maximilian (BORA - HANSGROHE)                  
ITA  18 DE MARCHI, Alessandro (CCC)                                + 4:06
FRA  19 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                            + 4:09
BEL  20 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                            + 4:11
GER  21 KÄMNA, Lennard (BORA - HANSGROHE)                          + 4:12
SLO  22 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                            + 4:13
GBR  23 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                           + 4:27
DEN  24 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  + 4:30
GER  25 GESCHKE, Simon (CCC)                                       + 4:38
FRA  26 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                                + 4:39
POR  27 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR)                                + 4:42
GER  28 POLITT, Nils (ISRAEL START - UP NATION)                    + 5:04
NED  29 POELS, Wouter (BAHRAIN - MCLAREN)                          + 5:14
ESP  30 HERRADA, Jesus (COFIDIS)                                   + 5:25
IRL  31 MARTIN, Daniel (ISRAEL START - UP NATION)                  + 5:31
AUT  32 GROSSSCHARTNER, Felix (BORA - HANSGROHE)                   
LUX  33 JUNGELS, Bob (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                     + 5:36
ESP  34 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)                        + 5:46
GBR  35 SWIFT, Connor (ARKEA - SAMSIC)                             + 5:52
COL  36 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                           + 5:54
USA  37 POWLESS, Neilson (EF PRO CYCLING)                          + 5:56
FRA  38 CHEVALIER, Maxime (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   + 6:02
KAZ  39 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                              + 6:07
COL  40 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)           

Pořadí po 20.etapě
SLO  1  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       84:26:33
SLO  2  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           +      59
AUS  3  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         +    3:30
ESP  4  LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                   +    5:58
ESP  5  MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            +    6:07
COL  6  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  +    6:47
NED  7  DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            +    7:48
COL  8  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         +    8:02
GBR  9  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                         +    9:25
ITA  10 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      +   14:03
FRA  11 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              +   16:58
ESP  12 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                           +   17:41
ECU  13 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                 +   24:44
FRA  14 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                         +   31:04
USA  15 KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                               +   42:20
ESP  16 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)      +   55:56
COL  17 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         + 1:02:46
FRA  18 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   + 1:08:05
ESP  19 VERONA QUINTANILLA, Carlos (MOVISTAR)                    + 1:19:54
BEL  20 VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                           + 1:20:31
ESP  21 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                   + 1:29:23
ESP  22 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)                    + 1:36:12
SUI  23 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)                  + 1:38:18
COL  24 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)         + 1:38:45
FRA  25 ELISSONDE, Kenny (TREK - SEGAFREDO)                      + 1:39:45
FRA  26 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE)                        + 1:40:30
FRA  27 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                       + 1:42:22
COL  28 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF PRO CYCLING)          + 1:54:51
FRA  29 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                          + 1:59:33
POL  30 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)                              + 2:03:09