Tour de France 2019

20.etapa - Albertville › Val Thorens, 59 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 20.etapy Tour de France 2019

ITA  1  NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)             1:51:53
ESP  2  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   +   10
ESP  3  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                    +   14
COL  4  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                 +   17
GBR  5  THOMAS, Geraint (INEOS)                         
COL  6  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)             +   23
GER  7  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)            
NED  8  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)               +   25
NED  9  POELS, Wout (INEOS)                              +   30
COL  10 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                      
FRA  11 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                 +   46
AUT  12 MÜHLBERGER, Gregor (BORA - HANSGROHE)            + 1:09
GER  13 KÄMNA, Lennard (SUNWEB)                          + 1:30
ESP  14 SOLER, Marc (MOVISTAR)                           + 1:33
GBR  15 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                 + 1:49
GBR  16 YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)         + 1:52
RUS  17 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN)                 + 1:56
FRA  18 GESBERT, Elie (ARKEA - SAMSIC)                   + 2:07
IRL  19 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)               + 2:10
RSA  20 IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)               
ESP  21 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)              + 2:26
FRA  22 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                    + 3:01
ESP  23 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)     
SUI  24 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)          + 3:13
BEL  25 TEUNS, Dylan (BAHRAIN - MERIDA)                 
FRA  26 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)    + 3:17
FRA  27 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                + 3:45
CRC  28 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)                       
DEN  29 CORT NIELSEN, Magnus (ASTANA PRO)               
FRA  30 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)               
ITA  31 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                   + 4:10
ESP  32 VERONA QUINTANILLA, Carlos (MOVISTAR)            + 4:25
BEL  33 DE PLUS, Laurens (JUMBO - VISMA)                 + 4:59
ESP  34 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)    
USA  35 ROSSKOPF, Joseph (CCC)                           + 5:06
CAN  36 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)             
FRA  37 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE)            + 5:20
AUS  38 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                 + 5:54
FRA  39 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)       + 6:07
EST  40 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)             

Pořadí po 20.etapě
COL  1  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                79:52:52
GBR  2  THOMAS, Geraint (INEOS)                          +  1:11
NED  3  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)               +  1:31
GER  4  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)             +  1:56
FRA  5  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)    +  3:45
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                    +  4:23
COL  7  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)             +  5:15
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       +  5:30
ESP  9  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   +  6:12
FRA  10 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                 +  7:32
AUS  11 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                 + 12:05
FRA  12 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)       + 22:08
FRA  13 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                    + 23:29
ITA  14 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                   + 27:07
FRA  15 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                + 29:54
CZE  16 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                + 35:49
SUI  17 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)          + 43:41
IRL  18 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)               + 44:30
KAZ  19 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                    + 48:32
ESP  20 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)      + 51:16