Tour de France 2021


15.etapa - Céret › Andorra la Vella (191.3km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 15.etapy Tour de France 2021

USA  1  KUSS, Sepp (JUMBO-VISMA)                               5:12:06
ESP  2  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                    +    23
NED  3  POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                       +  1:15
ESP  4  IZAGIRRE, Ion (ASTANA-PREMIER TECH)                    
POR  5  GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  
COL  6  QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    
FRA  7  GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            
IRL  8  MARTIN, Daniel (ISRAEL START-UP NATION)                +  1:22
FRA  9  BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                 
FRA  10 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
ITA  11 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                      
FRA  12 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)            
USA  13 POWLESS, Neilson (EF EDUCATION-NIPPO)                  +  3:00
GBR  14 DONOVAN, Mark (TEAM DSM)                               +  3:02
BEL  15 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      +  4:11
FRA  16 ELISSONDE, Kenny (TREK-SEGAFREDO)                      
FRA  17 BERNARD, Julien (TREK-SEGAFREDO)                       
COL  18 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                  
BEL  19 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           +  4:51
ESP  20 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
DEN  21 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
SLO  22 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
ECU  23 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    
COL  24 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
NED  25 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
AUS  26 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      
KAZ  27 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 +  5:22
ESP  28 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     
SLO  29 MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)                    +  5:25
CAN  30 WOODS, Michael (ISRAEL START-UP NATION)                +  6:19
RSA  31 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   +  7:14
COL  32 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    
FRA  33 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            +  8:45
FRA  34 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA-FDJ)                       
NED  35 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO-VISMA)                       
ESP  36 CASTROVIEJO, Jonathan (INEOS GRENADIERS)               
ITA  37 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)               +  9:48
GBR  38 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)                     
ITA  39 BALLERINI, Davide (DECEUNINCK-QUICK STEP)              + 13:13
BEL  40 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                        

Pořadí po 15.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     62:07:18
COL  2  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    +  5:18
DEN  3  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:32
ECU  4  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:33
AUS  5  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  5:58
NED  6  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  6:16
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  +  7:01
ESP  8  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +  7:11
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             +  7:58
ESP  10 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 10:59
ITA  11 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 14:45
FRA  12 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 21:15
COL  13 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 22:51
FRA  14 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 27:15
RSA  15 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 29:16
BEL  16 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 31:43
NED  17 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 35:49
COL  18 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   + 36:48
BEL  19 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 43:14
POR  20 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 44:01