Tour de France 2020

15.etapa - Lyon › Grand Colombier, 175 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 15.etapy Tour de France 2020

SLO  1  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       4:34:13
SLO  2  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           
AUS  3  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         +     5
COL  4  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  +     8
ESP  5  MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            +    15
USA  6  KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                               
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                   
GBR  8  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                         
COL  9  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         +    18
ESP  10 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                           +    24
ESP  11 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)      
NED  12 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            +    34
ITA  13 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      +  1:54
FRA  14 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              +  3:25
COL  15 TEJADA CANACUE, Harold Alfonso (ASTANA PRO)              +  3:36
SUI  16 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)                  +  3:43
FRA  17 ELISSONDE, Kenny (TREK - SEGAFREDO)                      +  3:46
COL  18 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         +  3:50
CZE  19 HIRT, Jan (CCC)                                          +  4:05
FRA  20 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                         +  5:10
IRL  21 MARTIN, Daniel (ISRAEL START - UP NATION)                +  5:14
ESP  22 VERONA QUINTANILLA, Carlos (MOVISTAR)                    +  5:22
FRA  23 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)                    +  6:33
POL  24 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)                              +  7:20
COL  25 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                         
FRA  26 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                            
COL  27 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF PRO CYCLING)          
FRA  28 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
BEL  29 VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                           
NZL  30 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                          +  8:20
ESP  31 CASTROVIEJO NICOLAS, Jonathan (INEOS)                    + 12:09
FRA  32 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE)                        + 18:07
AUT  33 GOGL, Michael (NTT PRO CYCLING)                          + 18:27
SLO  34 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                          + 18:45
GER  35 GESCHKE, Simon (CCC)                                     + 19:12
BEL  36 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                          + 19:36
FRA  37 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE)                    + 19:45
LAT  38 NEILANDS, Krists (ISRAEL START - UP NATION)              + 20:03
ESP  39 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)                      + 20:24
ESP  40 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                   

Pořadí po 15.etapě
SLO  1  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           65:37:07
SLO  2  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                        +    40
COL  3  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                          +  1:34
COL  4  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                   +  1:45
GBR  5  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                          +  2:03
AUS  6  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                          +  2:13
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                    +  2:16
ESP  8  MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                             +  3:15
COL  9  QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                          +  5:08
NED  10 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                             +  5:12
FRA  11 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                               +  6:45
ESP  12 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                            +  6:52
COL  13 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                          +  8:25
ITA  14 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                       +  9:02
FRA  15 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                          + 32:27
USA  16 KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                                + 34:37
FRA  17 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)    + 41:33
ESP  18 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)       + 43:26
COL  19 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)          + 57:07
ESP  20 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                    + 58:23