Tour de France 2021


16.etapa - El Pas de la Casa › Saint-Gaudens (169km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 16.etapy Tour de France 2021

AUT  1  KONRAD, Patrick (BORA-HANSGROHE)                       4:01:59
ITA  2  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                  +    42
AUS  3  MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)                  
FRA  4  PÉRICHON, Pierre-Luc (COFIDIS)                         
FRA  5  BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                 
ESP  6  ARANBURU, Alex (ASTANA-PREMIER TECH)                   
LAT  7  SKUJINS, Toms (TREK-SEGAFREDO)                         +    45
BEL  8  BAKELANTS, Jan (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    
FRA  9  GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            +    47
ITA  10 ROTA, Lorenzo (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)     +  1:03
FRA  11 DOUBEY, Fabien (TEAM TOTALENERGIES)                    +  4:39
GBR  12 WRIGHT, Fred (BAHRAIN VICTORIOUS)                      +  4:41
ECU  13 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    + 13:49
SLO  14 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
KAZ  15 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 
DEN  16 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
COL  17 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
NED  18 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
AUS  19 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      
ITA  20 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)               
ESP  21 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
ESP  22 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     
FRA  23 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            + 13:53
ITA  24 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                    + 14:12
BEL  25 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           + 14:22
FRA  26 GODON, Dorian (AG2R CITROËN TEAM)                      + 14:44
SUI  27 SCHÄR, Michael (AG2R CITROËN TEAM)                     
BEL  28 THEUNS, Edward (TREK-SEGAFREDO)                        
DEN  29 CORT, Magnus (EF EDUCATION-NIPPO)                      
BEL  30 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      
RSA  31 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
FRA  32 BARTHE, Cyril (B&B HOTELS P/B KTM)                     
FRA  33 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
FRA  34 BERNARD, Julien (TREK-SEGAFREDO)                       
USA  35 POWLESS, Neilson (EF EDUCATION-NIPPO)                  
FRA  36 PACHER, Quentin (B&B HOTELS P/B KTM)                   
SUI  37 DILLIER, Silvan (ALPECIN-FENIX)                        
POR  38 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  
GER  39 RUTSCH, Jonas (EF EDUCATION-NIPPO)                     
NED  40 TEUNISSEN, Mike (JUMBO-VISMA)                          

Pořadí po 16.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     66:23:06
COL  2  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    +  5:18
DEN  3  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:32
ECU  4  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:33
AUS  5  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  5:58
NED  6  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  6:16
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  +  7:01
ESP  8  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +  7:11
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             +  8:02
ESP  10 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 10:59
FRA  11 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 14:13
ITA  12 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 14:45
FRA  13 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 22:10
COL  14 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 23:46
RSA  15 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 30:11
BEL  16 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 32:16
COL  17 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   + 37:43
NED  18 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 38:42
BEL  19 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 44:09
POR  20 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 44:56