Tour de France 2019

16.etapa - Nîmes › Nîmes, 177 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 16.etapy Tour de France 2019

AUS  1  EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)                             3:57:08
ITA  2  VIVIANI, Elia (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                
NED  3  GROENEWEGEN, Dylan (JUMBO - VISMA)                     
SVK  4  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                        
ITA  5  BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)              
AUS  6  MATTHEWS, Michael (SUNWEB)                             
ITA  7  TRENTIN, Matteo (MITCHELTON - SCOTT)                   
BEL  8  STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                     
NOR  9  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)                
ITA  10 PASQUALON, Andrea (WANTY - GOBERT CYCLING)             
BEL  11 DEBUSSCHERE, Jens (KATUSHA ALPECIN)                    
NOR  12 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)                 
ITA  13 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MERIDA)                    
ARG  14 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   
GER  15 GREIPEL, André (ARKEA - SAMSIC)                        
RSA  16 JANSE VAN RENSBURG, Reinardt (DIMENSION DATA)          
BEL  17 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                      
FRA  18 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                       
BEL  19 VAN AVERMAET, Greg (CCC)                               
FRA  20 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)          
ESP  21 GARCIA CORTINA, Ivan (BAHRAIN - MERIDA)                
FRA  22 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)             
ESP  23 ERVITI, Imanol (MOVISTAR)                              
ESP  24 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                          
GBR  25 THOMAS, Geraint (INEOS)                                
DEN  26 MORKOV, Michael (DECEUNINCK - QUICK-STEP)              
NED  27 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                     
COL  28 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                       
FRA  29 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                        
GER  30 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                   
BEL  31 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)              
ESP  32 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                         
ITA  33 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)                  
FRA  34 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)      
COL  35 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)                   
AUS  36 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)                     
IRL  37 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                     
AUS  38 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                       
ITA  39 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                         
FRA  40 CALMEJANE, Lilian (TOTAL DIRECT ENERGIE)               

Pořadí po 16.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   64:57:30
GBR  2  THOMAS, Geraint (INEOS)                          +  1:35
NED  3  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)               +  1:47
FRA  4  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                  +  1:50
COL  5  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                 +  2:02
GER  6  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)             +  2:14
ESP  7  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                    +  4:54
ESP  8  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   +  5:00
COL  9  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)             +  5:33
AUS  10 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                 +  6:30
FRA  11 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                 +  7:22
COL  12 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       +  9:30
IRL  13 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)               + 11:39
CZE  14 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                + 12:06
FRA  15 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)       + 13:42
ITA  16 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                   + 14:15
FRA  17 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                    + 15:33
FRA  18 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                + 27:33
BEL  19 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)        + 28:25
NZL  20 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                  + 30:33