Tour de France 2021


9.etapa - Cluses › Tignes (144.9km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 9.etapy Tour de France 2021

AUS  1  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      4:26:43
ITA  2  CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)               +  5:07
ITA  3  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                  +  5:34
FRA  4  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            +  5:36
FRA  5  BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                 +  6:02
SLO  6  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
ECU  7  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    +  6:34
DEN  8  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
ESP  9  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
COL  11 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    +  6:38
POR  12 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  +  6:47
NED  13 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
FRA  14 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            +  7:32
KAZ  15 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 +  7:36
AUT  16 KONRAD, Patrick (BORA-HANSGROHE)                       
ESP  17 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     +  7:59
ESP  18 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                    
GBR  19 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)                     +  9:41
FRA  20 COSNEFROY, Benoît (AG2R CITROËN TEAM)                  + 10:23
FRA  21 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
FRA  22 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS P/B KTM)                   
FRA  23 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA-FDJ)                       
ESP  24 CASTROVIEJO, Jonathan (INEOS GRENADIERS)               
BEL  25 STUYVEN, Jasper (TREK-SEGAFREDO)                       + 11:15
GER  26 RUTSCH, Jonas (EF EDUCATION-NIPPO)                     + 12:50
ESP  27 IZAGIRRE, Ion (ASTANA-PREMIER TECH)                    
COL  28 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 12:54
FRA  29 BARGUIL, Warren (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    + 13:17
BEL  30 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 14:21
GER  31 POLITT, Nils (BORA-HANSGROHE)                          + 15:27
ITA  32 ROTA, Lorenzo (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)     + 15:33
RSA  33 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
COL  34 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    
POL  35 MAJKA, Rafal (UAE TEAM EMIRATES)                       + 17:12
ITA  36 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                    + 17:49
POR  37 COSTA, Rui (UAE TEAM EMIRATES)                         
ESP  38 DE LA PARTE, Victor (TEAM TOTALENERGIES)               + 21:14
FRA  39 PEREZ, Anthony (COFIDIS)                               
ESP  40 ARCAS, Jorge (MOVISTAR TEAM)                           + 23:10

Pořadí po 9.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     34:11:10
AUS  2  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  2:01
COL  3  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    +  5:18
DEN  4  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:32
ECU  5  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:33
ESP  6  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +  5:47
NED  7  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  5:58
KAZ  8  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  +  6:12
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             +  7:02
FRA  10 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             +  7:22
ESP  11 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      +  8:38
ITA  12 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 11:38
FRA  13 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 11:54
BEL  14 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 20:54
COL  15 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 22:22
COL  16 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                     + 24:25
FRA  17 BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                  + 25:07
NED  18 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 25:59
RSA  19 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 26:40
BEL  20 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 27:23