Tour de France 2020

13.etapa - Chatel-Guyon › Puy-Mary, 191 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 13.etapy Tour de France 2020

COL  1  MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF PRO CYCLING)          5:01:47
GER  2  KÄMNA, Lennard (BORA - HANSGROHE)                        +     4
GER  3  SCHACHMANN, Maximilian (BORA - HANSGROHE)                +    51
FRA  4  MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                       +  1:33
FRA  5  ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   +  1:42
FRA  6  EDET, Nicolas (COFIDIS)                                  +  1:53
GER  7  GESCHKE, Simon (CCC)                                     +  2:35
ESP  8  SOLER, Marc (MOVISTAR)                                   +  2:43
GBR  9  CARTHY, Hugh John (EF PRO CYCLING)                       +  3:18
ESP  10 DE LA CRUZ MELGAREJO, David (UAE TEAM EMIRATES)          +  3:52
IRL  11 MARTIN, Daniel (ISRAEL START - UP NATION)                +  4:31
SLO  12 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           +  6:05
SLO  13 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       
AUS  14 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         +  6:18
ESP  15 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                   
COL  16 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  +  6:21
USA  17 POWLESS, Neilson (EF PRO CYCLING)                        +  6:29
COL  18 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                         +  6:43
COL  19 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         
GBR  20 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                         +  6:45
COL  21 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         
ESP  22 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            +  6:57
NED  23 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            +  7:15
ECU  24 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                 +  7:34
USA  25 KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                               
FRA  26 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE)                    +  7:49
FRA  27 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                        +  8:35
ESP  28 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                           +  8:44
FRA  29 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              +  8:51
FRA  30 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                         +  9:25
ITA  31 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      
ESP  32 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)      + 10:14
ESP  33 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)                    
FRA  34 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)            + 10:26
RUS  35 SIVAKOV, Pavel (INEOS)                                   
FRA  36 CAVAGNA, Rémi (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  + 10:59
FRA  37 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)                    + 12:41
FRA  38 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                          + 14:24
FRA  39 ELISSONDE, Kenny (TREK - SEGAFREDO)                      
DEN  40 EG, Niklas (TREK - SEGAFREDO)                            

Pořadí po 13.etapě
SLO  1  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           56:34:35
SLO  2  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                        +    44
COL  3  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                          +    59
COL  4  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                          +  1:10
COL  5  QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                          +  1:12
COL  6  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                   +  1:31
GBR  7  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                          +  1:42
ESP  8  LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                    +  1:55
AUS  9  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                          +  2:06
ESP  10 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                             +  2:54
FRA  11 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                         +  3:00
FRA  12 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                               +  3:14
NED  13 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                             +  4:32
ECU  14 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                  +  5:11
ESP  15 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                            +  6:22
ITA  16 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                       +  7:02
FRA  17 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)    + 14:34
COL  18 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)            + 26:12
FRA  19 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                          + 27:11
USA  20 KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                                + 33:30