Tour de France 2021


13.etapa - Nîmes › Carcassonne (219.9km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 13.etapy Tour de France 2021

GBR  1  CAVENDISH, Mark (DECEUNINCK-QUICK STEP)                  5:04:29
DEN  2  MORKOV, Michael (DECEUNINCK-QUICK STEP)                  
BEL  3  PHILIPSEN, Jasper (ALPECIN-FENIX)                        
ESP  4  GARCIA, Ivan (MOVISTAR TEAM)                             
NED  5  VAN POPPEL, Danny (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
ESP  6  ARANBURU, Alex (ASTANA-PREMIER TECH)                     
FRA  7  LAPORTE, Christophe (COFIDIS)                            
GER  8  GREIPEL, André (ISRAEL START-UP NATION)                  
DEN  9  CORT, Magnus (EF EDUCATION-NIPPO)                        
BEL  10 STUYVEN, Jasper (TREK-SEGAFREDO)                         
FRA  11 BOUHANNI, Nacer (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                      
AUS  12 MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)                    
FRA  13 BARTHE, Cyril (B&B HOTELS P/B KTM)                       
GER  14 WALSCHEID, Max (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   
BEL  15 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                             
BEL  16 RICKAERT, Jonas (ALPECIN-FENIX)                          
BEL  17 GILBERT, Philippe (LOTTO SOUDAL)                         
ITA  18 BALLERINI, Davide (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
NED  19 BOL, Cees (TEAM DSM)                                     
FRA  20 TURGIS, Anthony (TEAM TOTALENERGIES)                     
BEL  21 VAN AVERMAET, Greg (AG2R CITROËN TEAM)                   
COL  22 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                     
POR  23 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                    
ITA  24 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                    
NED  25 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                        
SLO  26 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       
FRA  27 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA-FDJ)                         
ITA  28 OSS, Daniel (BORA-HANSGROHE)                             
ESP  29 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                               
FRA  30 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)              
DEN  31 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                          
KAZ  32 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                   
ECU  33 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                      
FRA  34 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                              
NED  35 EEKHOFF, Nils (TEAM DSM)                                 
AUS  36 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                        
BEL  37 THEUNS, Edward (TREK-SEGAFREDO)                          
SUI  38 DILLIER, Silvan (ALPECIN-FENIX)                          
FRA  39 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              
GER  40 RUTSCH, Jonas (EF EDUCATION-NIPPO)                       

Pořadí po 13.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     52:27:12
COL  2  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    +  5:18
DEN  3  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:32
ECU  4  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:33
AUS  5  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  5:58
NED  6  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  6:16
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  +  6:30
ESP  8  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +  7:11
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             +  9:29
ESP  10 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 10:28
ITA  11 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 15:35
FRA  12 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 24:44
BEL  13 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 25:21
COL  14 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 25:53
FRA  15 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 30:51
RSA  16 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 32:20
COL  17 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   + 37:28
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                         + 39:13
NED  19 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 42:52
BEL  20 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 43:54