Tour de France 2019

13.etapa - Pau › Pau časovka, 27 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 13.etapy Tour de France 2019

FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   35:00
GBR  2  THOMAS, Geraint (INEOS)                         +   14
BEL  3  DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                 +   36
COL  4  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)            
AUS  5  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                +   45
NED  6  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)              
FRA  7  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                 +   49
DEN  8  ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK - QUICK-STEP)       +   52
ESP  9  MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)    +   58
USA  10 ROSSKOPF, Joseph (CCC)                          + 1:01
POR  11 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR)                     + 1:03
DEN  12 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                    + 1:07
NED  13 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)               + 1:09
ESP  14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                  + 1:11
GER  15 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)            + 1:19
SLO  16 TRATNIK, Jan (BAHRAIN - MERIDA)                 
USA  17 HAGA, Chad (SUNWEB)                             + 1:22
GER  18 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)                  + 1:25
ITA  19 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)           + 1:26
DEN  20 SCHMIDT WÜRTZ, Mads (KATUSHA ALPECIN)           + 1:31
GBR  21 DOWSETT, Alex (KATUSHA ALPECIN)                 + 1:32
COL  22 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                + 1:36
SLO  23 MOHORIC, Matej (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:44
ESP  24 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   + 1:45
AUT  25 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)              + 1:48
ITA  26 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                  + 1:49
SUI  27 KÜNG, Stefan (GROUPAMA - FDJ)                   + 1:50
COL  28 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                      + 1:51
FRA  29 PEREZ, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)     + 1:53
KAZ  30 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                   + 1:54
DEN  31 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                  + 2:05
FRA  32 GOUGEARD, Alexis (AG2R LA MONDIALE)             + 2:06
IRL  33 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)              
GBR  34 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                + 2:08
GER  35 KÄMNA, Lennard (SUNWEB)                         + 2:13
ITA  36 FELLINE, Fabio (TREK - SEGAFREDO)               + 2:15
GER  37 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                          + 2:25
BEL  38 MONFORT, Maxime (LOTTO SOUDAL)                  
FRA  39 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)               + 2:26
BEL  40 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)       + 2:28

Pořadí po 13.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   53:01:09
GBR  2  THOMAS, Geraint (INEOS)                           + 1:26
NED  3  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                + 2:12
ESP  4  MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)      + 2:44
COL  5  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                  + 2:52
GER  6  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)              + 3:04
FRA  7  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                   + 3:22
COL  8  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)              + 3:54
COL  9  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 3:55
GBR  10 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                
IRL  11 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                + 4:15
ESP  12 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    + 4:29
DEN  13 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                    
AUT  14 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                + 4:34
AUS  15 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                  + 4:44
NED  16 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                 + 5:34
FRA  17 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 5:46
ESP  18 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     + 6:00
CZE  19 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                 + 6:07
BEL  20 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)         + 6:10