Tour de France 2021


17.etapa - Muret › Saint-Lary-Soulan (Col du Portet) (178.4km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 17.etapy Tour de France 2021

SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     5:03:31
DEN  2  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        +     3
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    +     4
FRA  4  GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            +  1:19
AUS  5  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      +  1:26
NED  6  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      +  1:40
ESP  7  BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     +  1:44
COL  8  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   +  1:49
COL  9  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
BEL  10 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      
ESP  11 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             +  2:27
KAZ  12 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 +  2:53
FRA  13 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            +  3:39
RSA  14 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   +  3:41
POR  15 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  +  3:55
COL  16 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    +  4:46
ITA  17 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)               
NED  18 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                       +  5:26
ESP  19 CASTROVIEJO, Jonathan (INEOS GRENADIERS)               +  6:38
NED  20 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                        +  7:27
BEL  21 MEURISSE, Xandro (ALPECIN-FENIX)                       +  7:35
USA  22 KUSS, Sepp (JUMBO-VISMA)                               +  8:08
FRA  23 PACHER, Quentin (B&B HOTELS P/B KTM)                   +  8:26
FRA  24 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            +  9:28
POL  25 MAJKA, Rafal (UAE TEAM EMIRATES)                       +  9:33
FRA  26 GODON, Dorian (AG2R CITROËN TEAM)                      + 11:47
COL  27 LÓPEZ, Miguel Ángel (MOVISTAR TEAM)                    + 11:50
COL  28 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                  + 12:14
ESP  29 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                    
GBR  30 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)                     + 13:27
GER  31 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                     
COL  32 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    + 14:15
AUS  33 PORTE, Richie (INEOS GRENADIERS)                       + 14:17
CAN  34 WOODS, Michael (ISRAEL START-UP NATION)                + 15:29
FRA  35 TURGIS, Anthony (TEAM TOTALENERGIES)                   + 15:37
FRA  36 PEREZ, Anthony (COFIDIS)                               + 16:09
ESP  37 DE LA PARTE, Victor (TEAM TOTALENERGIES)               + 17:36
FRA  38 LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)                    
FRA  39 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)            + 18:56
BEL  40 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           

Pořadí po 17.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     71:26:27
DEN  2  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        +    5:39
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    +    5:43
COL  4  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   +    7:17
AUS  5  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      +    7:34
NED  6  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      +    8:06
ESP  7  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             +    9:48
KAZ  8  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 +   10:04
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            +   11:51
ESP  10 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     +   12:53
FRA  11 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            +   15:42
ITA  12 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)               +   19:41
COL  13 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    +   28:42
RSA  14 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   +   34:02
NED  15 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                       +   44:18
BEL  16 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      +   46:08
POR  17 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  +   49:01
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                        +   55:49
COL  19 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 1:02:18
ESP  20 CASTROVIEJO, Jonathan (INEOS GRENADIERS)               + 1:03:24