Tour de France 2021


14.etapa - Carcassonne › Quillan (183.7km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 14.etapy Tour de France 2021

NED  1  MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                        4:16:16
AUT  2  KONRAD, Patrick (BORA-HANSGROHE)                        + 1:04
COL  3  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   
ITA  4  CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 1:06
CAN  5  WOODS, Michael (ISRAEL START-UP NATION)                 + 1:10
ESP  6  FRAILE, Omar (ASTANA-PREMIER TECH)                      + 1:25
FRA  7  GESBERT, Elie (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                      
FRA  8  PACHER, Quentin (B&B HOTELS P/B KTM)                   
RSA  9  MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 1:26
COL  10 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 1:28
FRA  11 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            
FRA  12 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA-FDJ)                        + 3:32
NED  13 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                       
FRA  14 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS P/B KTM)                    + 6:23
USA  15 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                    + 6:53
POR  16 COSTA, Rui (UAE TEAM EMIRATES)                         
POL  17 MAJKA, Rafal (UAE TEAM EMIRATES)                       
SLO  18 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
NED  19 VAN BAARLE, Dylan (INEOS GRENADIERS)                   
ECU  20 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    
AUS  21 PORTE, Richie (INEOS GRENADIERS)                       
ESP  22 CASTROVIEJO, Jonathan (INEOS GRENADIERS)               
BEL  23 STUYVEN, Jasper (TREK-SEGAFREDO)                       
FRA  24 ELISSONDE, Kenny (TREK-SEGAFREDO)                      
ESP  25 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
POR  26 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  
ESP  27 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                    
GER  28 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                     
GBR  29 DONOVAN, Mark (TEAM DSM)                               
NED  30 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
COL  31 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
BEL  32 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      
NED  33 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO-VISMA)                       
BEL  34 BAKELANTS, Jan (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    
USA  35 KUSS, Sepp (JUMBO-VISMA)                               
FRA  36 GAUTIER, Cyril (B&B HOTELS P/B KTM)                    
DEN  37 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
ESP  38 IZAGIRRE, Ion (ASTANA-PREMIER TECH)                    
ITA  39 ROTA, Lorenzo (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)     
ESP  40 RODRIGUEZ, Cristian (TEAM TOTALENERGIES)               

Pořadí po 14.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     56:50:21
FRA  2  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             +  4:04
COL  3  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    +  5:18
DEN  4  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:32
ECU  5  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:33
AUS  6  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  5:58
NED  7  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  6:16
KAZ  8  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  +  6:30
ESP  9  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +  7:11
ITA  10 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                +  9:48
ESP  11 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 10:28
COL  12 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 20:28
FRA  13 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 24:44
RSA  14 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 26:53
FRA  15 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 30:51
BEL  16 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 31:43
NED  17 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                         + 32:02
COL  18 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   + 37:28
NED  19 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 39:31
BEL  20 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 43:54