Tour de France 2019

14.etapa - Tarbes › Col du Tourmalet, 117 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 14.etapy Tour de France 2019

FRA  1  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                 3:10:20
FRA  2  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   +     6
NED  3  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)              
GER  4  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)            +     8
COL  5  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                
ESP  6  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   +    14
COL  7  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)            +    30
GBR  8  THOMAS, Geraint (INEOS)                         +    36
FRA  9  BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                +    38
DEN  10 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                    +    53
NZL  11 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                 +    58
ESP  12 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                  
BEL  13 DE PLUS, Laurens (JUMBO - VISMA)                +  1:19
AUS  14 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                +  2:05
FRA  15 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                   +  2:26
ESP  16 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)    +  2:54
COL  17 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                      +  3:24
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)               +  3:29
ITA  19 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                  +  3:33
CZE  20 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)               +  3:48
NED  21 POELS, Wout (INEOS)                             +  4:10
FRA  22 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)      +  4:21
EST  23 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)             +  4:48
IRL  24 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)              +  5:35
GBR  25 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                +  6:42
ESP  26 SOLER, Marc (MOVISTAR)                          +  7:12
ESP  27 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)           +  9:34
FRA  28 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                   +  9:59
NED  29 VAN BAARLE, Dylan (INEOS)                       
ESP  30 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS)           + 10:56
FRA  31 GESBERT, Elie (ARKEA - SAMSIC)                  + 11:15
ITA  32 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MERIDA)              
SUI  33 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)         + 11:21
ESP  34 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)     + 11:22
ESP  35 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA PRO)    + 11:39
AUS  36 HAIG, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                 
BEL  37 DEVENYNS, Dries (DECEUNINCK - QUICK-STEP)       + 12:04
FRA  38 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)           + 12:20
AUT  39 MÜHLBERGER, Gregor (BORA - HANSGROHE)           + 12:39
AUT  40 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)              

Pořadí po 14.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   56:11:29
GBR  2  THOMAS, Geraint (INEOS)                          +  2:02
NED  3  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)               +  2:14
COL  4  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                 +  3:00
GER  5  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)             +  3:12
FRA  6  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                 
COL  7  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)             +  4:24
DEN  8  FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                     +  5:22
ESP  9  VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   +  5:27
ESP  10 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)     +  5:38
ESP  11 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                    +  6:14
AUS  12 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                 +  6:49
FRA  13 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                 +  7:17
COL  14 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       +  7:19
NED  15 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                +  9:03
IRL  16 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)               +  9:50
CZE  17 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                +  9:55
GBR  18 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                 + 10:37
FRA  19 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                    + 11:00
ITA  20 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                   + 11:19