Tour de France 2021


1.etapa - Brest › Landerneau (197.8km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 1.etapy Tour de France 2021

FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)            4:39:05
AUS  2  MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)                   +    8
SLO  3  ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                           
AUS  4  HAIG, Jack (BAHRAIN VICTORIOUS)                        
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
SLO  6  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
FRA  7  GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            
COL  8  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   
NED  9  MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                        
GBR  10 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)                     
COL  11 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    
ESP  12 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     
DEN  13 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
KAZ  14 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 
ESP  15 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
COL  16 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
COL  17 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    
ITA  18 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                      
DEN  19 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
NED  20 VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)                  
DEN  21 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)                  
ECU  22 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +   13
ESP  23 ARANBURU, Alex (ASTANA-PREMIER TECH)                   
BEL  24 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           
FRA  25 LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)                    
BEL  26 BENOOT, Tiesj (TEAM DSM)                                +   16
FRA  27 TURGIS, Anthony (TEAM TOTALENERGIES)                    +   28
AUS  28 HAMILTON, Lucas (TEAM BIKEEXCHANGE)                     +   38
BEL  29 VAN MOER, Brent (LOTTO SOUDAL)                          +   46
LAT  30 SKUJINS, Toms (TREK-SEGAFREDO)                          +   51
CAN  31 BOIVIN, Guillaume (ISRAEL START-UP NATION)             
BEL  32 STUYVEN, Jasper (TREK-SEGAFREDO)                        +   54
ITA  33 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                  
NED  34 VAN POPPEL, Boy (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 1:24
DEN  35 ANDERSEN, Soren Kragh (TEAM DSM)                        + 1:49
NED  36 GESINK, Robert (JUMBO-VISMA)                           
ESP  37 GARCIA, Ivan (MOVISTAR TEAM)                           
DEN  38 VALGREN, Michael (EF EDUCATION-NIPPO)                  
AUT  39 GOGL, Michael (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                  
AUS  40 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      

Pořadí po 1.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)   4:38:55
AUS  2  MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)            + 12
SLO  3  ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                     + 14
AUS  4  HAIG, Jack (BAHRAIN VICTORIOUS)                  + 18
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)             
SLO  6  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)            
FRA  7  GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                   
COL  8  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)          
NED  9  MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)               
GBR  10 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)            
COL  11 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)           
ESP  12 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)            
DEN  13 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)               
KAZ  14 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)        
ESP  15 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                    
COL  16 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)          
COL  17 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)           
ITA  18 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)             
DEN  19 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)       
NED  20 VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)