Tour de France 2020

1.etapa - Nice › Nice, 156 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 1.etapy Tour de France 2020

NOR  1  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)                 3:46:23
DEN  2  PEDERSEN, Mads (TREK - SEGAFREDO)                       
NED  3  BOL, Cees (SUNWEB)                                      
IRL  4  BENNETT, Sam (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  
SVK  5  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                         
ITA  6  VIVIANI, Elia (COFIDIS)                                 
ITA  7  NIZZOLO, Giacomo (NTT PRO CYCLING)                      
FRA  8  COQUARD, Bryan (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
FRA  9  TURGIS, Anthony (TOTAL DIRECT ENERGIE)                  
BEL  10 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                      
BEL  11 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                       
ITA  12 TRENTIN, Matteo (CCC)                                   
FRA  13 VENTURINI, Clement (AG2R LA MONDIALE)                   
SLO  14 MEZGEC, Luka (MITCHELTON - SCOTT)                       
CAN  15 HOULE, Hugo (ASTANA PRO)                                
COL  16 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)          
SLO  17 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                      
GBR  18 SWIFT, Connor (ARKEA - SAMSIC)                          
AUS  19 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)                              
FRA  20 LAPORTE, Christophe (COFIDIS)                           
GER  21 KOCH, Jonas (CCC)                                       
DEN  22 MORKOV, Michael (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               
AUT  23 HALLER, Marco (BAHRAIN - MCLAREN)                       
FRA  24 GAUTIER, Cyril (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
ITA  25 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                     
CRC  26 AMADOR, Andrey (INEOS)                                  
NOR  27 LAENGEN, Vegard Stake (UAE TEAM EMIRATES)               
ITA  28 CONSONNI, Simone (COFIDIS)                              
SLO  29 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                         
BEL  30 THEUNS, Edward (TREK - SEGAFREDO)                          +  8
NZL  31 BAUER, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                           + 12
DEN  32 PEDERSEN, Casper Phillip (SUNWEB)                       
NED  33 NIEUWENHUIS, Joris (SUNWEB)                                + 16
DEN  34 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                          
BEL  35 VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                          
COL  36 MARTINEZ POVEDA, Daniel Felipe (EF PRO CYCLING)         
FRA  37 RUSSO, Clément (ARKEA - SAMSIC)                         
NOR  38 JANSEN, Amund Grondahl (JUMBO - VISMA)                  
SLO  39 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                          
RSA  40 GIBBONS, Ryan (NTT PRO CYCLING)                         

Pořadí po 1.etapě
NOR  1  KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)                 3:46:13
DEN  2  PEDERSEN, Mads (TREK - SEGAFREDO)                          +  4
NED  3  BOL, Cees (SUNWEB)                                         +  6
IRL  4  BENNETT, Sam (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                     + 10
SVK  5  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                         
ITA  6  VIVIANI, Elia (COFIDIS)                                 
ITA  7  NIZZOLO, Giacomo (NTT PRO CYCLING)                      
FRA  8  COQUARD, Bryan (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
FRA  9  TURGIS, Anthony (TOTAL DIRECT ENERGIE)                  
BEL  10 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                      
BEL  11 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                       
ITA  12 TRENTIN, Matteo (CCC)                                   
FRA  13 VENTURINI, Clement (AG2R LA MONDIALE)                   
SLO  14 MEZGEC, Luka (MITCHELTON - SCOTT)                       
CAN  15 HOULE, Hugo (ASTANA PRO)                                
COL  16 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)          
SLO  17 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                      
GBR  18 SWIFT, Connor (ARKEA - SAMSIC)                          
AUS  19 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)                              
FRA  20 LAPORTE, Christophe (COFIDIS)