Tour de France 2021


5.etapa - Changé › Laval Espace Mayenne (27.2km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 5.etapy Tour de France 2021

SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)            32:00
SUI  2  KÜNG, Stefan (GROUPAMA-FDJ)                   +   19
DEN  3  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)               +   27
BEL  4  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                  +   30
NED  5  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         +   31
DEN  6  ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)       +   37
SLO  7  ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                  +   44
ITA  8  CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)      +   55
AUS  9  PORTE, Richie (INEOS GRENADIERS)              
KAZ  10 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)        + 1:00
DEN  11 BJERG, Mikkel (UAE TEAM EMIRATES)             + 1:01
DEN  12 CORT, Magnus (EF EDUCATION-NIPPO)             + 1:07
COL  13 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)          + 1:08
FRA  14 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)   + 1:11
FRA  15 LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)           + 1:14
GBR  16 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)            + 1:18
DEN  17 ANDERSEN, Soren Kragh (TEAM DSM)              + 1:19
SUI  18 BISSEGGER, Stefan (EF EDUCATION-NIPPO)        + 1:22
USA  19 POWLESS, Neilson (EF EDUCATION-NIPPO)         + 1:40
AUS  20 DURBRIDGE, Luke (TEAM BIKEEXCHANGE)           + 1:42
NED  21 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO-VISMA)              
FRA  22 PEREZ, Anthony (COFIDIS)                      
ECU  23 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)           + 1:44
ESP  24 FRAILE, Omar (ASTANA-PREMIER TECH)            + 1:46
NED  25 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)               + 1:47
ESP  26 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                    + 1:49
NED  27 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)             
GER  28 WALSCHEID, Max (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)        
DEN  29 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)         + 1:52
AUS  30 SWEENY, Harry (LOTTO SOUDAL)                  + 1:53
AUS  31 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)             + 1:56
BEL  32 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)               + 1:57
USA  33 KUSS, Sepp (JUMBO-VISMA)                      
CAN  34 HOULE, Hugo (ASTANA-PREMIER TECH)             + 1:58
AUT  35 PÖSTLBERGER, Lukas (BORA-HANSGROHE)           + 2:00
SLO  36 MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)           + 2:01
BEL  37 MEURISSE, Xandro (ALPECIN-FENIX)              + 2:04
COL  38 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)         + 2:05
BEL  39 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)             + 2:07
COL  40 LÓPEZ, Miguel Ángel (MOVISTAR TEAM)           + 2:08

Pořadí po 5.etapě
NED  1  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         16:51:41
SLO  2  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)              +    8
BEL  3  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                    +   30
FRA  4  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)     +   48
KAZ  5  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)          + 1:21
FRA  6  LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)             + 1:28
COL  7  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)            + 1:29
DEN  8  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                 + 1:43
ECU  9  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)             + 1:44
SLO  10 ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                    + 1:48
DEN  11 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)         + 1:49
GBR  12 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)              + 1:54
NED  13 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)               + 1:56
ESP  14 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                      + 1:58
NED  15 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                 + 2:08
DEN  16 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)           + 2:16
FRA  17 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                     + 2:35
COL  18 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)             + 2:45
ITA  19 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)               + 2:55
COL  20 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)            + 3:06