Tour de France 2021


11.etapa - Sorgues › Malaucene (198.9km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 11.etapy Tour de France 2021

BEL  1  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           5:17:43
FRA  2  ELISSONDE, Kenny (TREK-SEGAFREDO)                      +  1:14
NED  3  MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                        
SLO  4  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     +  1:38
COL  5  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
ECU  6  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    
DEN  7  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
KAZ  8  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 +  1:56
NED  9  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
ESP  10 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             +  3:02
ESP  11 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     +  3:28
FRA  12 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            +  4:05
BEL  13 MEURISSE, Xandro (ALPECIN-FENIX)                       +  5:09
COL  14 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    
AUS  15 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      +  5:35
ITA  16 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)               
ESP  17 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                    
POL  18 MAJKA, Rafal (UAE TEAM EMIRATES)                       +  5:46
RSA  19 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   +  7:18
CAN  20 WOODS, Michael (ISRAEL START-UP NATION)                +  7:34
NED  21 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO-VISMA)                       + 11:32
POL  22 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS GRENADIERS)                 + 12:18
FRA  23 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)            
COL  24 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   
POR  25 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  
AUS  26 PORTE, Richie (INEOS GRENADIERS)                       
ESP  27 RODRIGUEZ, Cristian (TEAM TOTALENERGIES)               + 13:07
BEL  28 NAESEN, Oliver (AG2R CITROËN TEAM)                     + 14:28
USA  29 KUSS, Sepp (JUMBO-VISMA)                               
SUI  30 DILLIER, Silvan (ALPECIN-FENIX)                        
FRA  31 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS P/B KTM)                   
FRA  32 GAUTIER, Cyril (B&B HOTELS P/B KTM)                    
GBR  33 DONOVAN, Mark (TEAM DSM)                               
GER  34 RUTSCH, Jonas (EF EDUCATION-NIPPO)                     
FRA  35 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
COL  36 LÓPEZ, Miguel Ángel (MOVISTAR TEAM)                    
DEN  37 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)                  
AUT  38 KONRAD, Patrick (BORA-HANSGROHE)                       
NED  39 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                       
GER  40 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                     

Pořadí po 11.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     43:44:38
COL  2  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    +  5:18
DEN  3  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:32
ECU  4  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:33
AUS  5  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  5:58
NED  6  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  6:16
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  +  6:30
ESP  8  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +  7:11
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             +  9:29
ESP  10 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 10:28
ITA  11 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 15:35
FRA  12 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 24:44
BEL  13 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 25:21
COL  14 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 25:53
FRA  15 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 30:51
RSA  16 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 32:20
NED  17 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 38:49
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                         + 39:13
BEL  19 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 43:54
POR  20 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 47:37