Tour de France 2021


2.etapa - Perros-Guirec › Mur-de-Bretagne Guerlédan (183.5km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 2.etapy Tour de France 2021

NED  1  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         4:18:30
SLO  2  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)               +  6
SLO  3  ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                  
NED  4  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)             
FRA  5  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)      +  8
NED  6  MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)               
DEN  7  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)               
COL  8  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)          
FRA  9  LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)           
AUS  10 HAIG, Jack (BAHRAIN VICTORIOUS)               
CAN  11 WOODS, Michael (ISRAEL START-UP NATION)       
ECU  12 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)           
ESP  13 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                    
FRA  14 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                   
COL  15 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)           
KAZ  16 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)        
ESP  17 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)           
ESP  18 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)            
NED  19 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO-VISMA)              
BEL  20 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)             
COL  21 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)           
GER  22 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)            
BEL  23 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                  
FRA  24 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                   
COL  25 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)          
COL  26 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)         
ITA  27 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)         
GBR  28 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)               + 23
ESP  29 IZAGIRRE, Ion (ASTANA-PREMIER TECH)           
COL  30 LÓPEZ, Miguel Ángel (MOVISTAR TEAM)           
DEN  31 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)         

Pořadí po 2.etapě
NED  1  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         8:57:25
FRA  2  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)      +  8
SLO  3  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)               + 13
SLO  4  ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                     + 14
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                + 24
AUS  6  HAIG, Jack (BAHRAIN VICTORIOUS)                  + 26
NED  7  MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)               
COL  8  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)          
DEN  9  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)               
FRA  10 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)