Tour de France 2020

2.etapa - Nice › Nice, 187 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 2.etapy Tour de France 2020

FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)            4:55:27
SUI  2  HIRSCHI, Marc (SUNWEB)                                   
GBR  3  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                          +    1
BEL  4  VAN AVERMAET, Greg (CCC)                                  +    2
COL  5  HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)           
NED  6  MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                        
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                            
SLO  8  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       
GER  9  SCHACHMANN, Maximilian (BORA - HANSGROHE)                
ITA  10 BETTIOL, Alberto (EF PRO CYCLING)                        
FRA  11 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              
COL  12 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)         
ITA  13 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      
ESP  14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                           
FRA  15 LATOUR, Pierre (AG2R LA MONDIALE)                        
COL  16 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  
COL  17 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                         
COL  18 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         
ESP  19 HERRADA, Jesus (COFIDIS)                                 
ECU  20 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                 
FRA  21 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
NED  22 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            
FRA  23 ELISSONDE, Kenny (TREK - SEGAFREDO)                      
IRL  24 ROCHE, Nicolas (SUNWEB)                                  
ESP  25 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            
GER  26 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                     
ESP  27 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                   
ESP  28 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)      
FRA  29 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                          
FRA  30 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                        
SLO  31 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           
COL  32 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         
ITA  33 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                      
AUS  34 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         
SUI  35 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)                  
ESP  36 SANCHEZ, Luis León (ASTANA PRO)                          
ESP  37 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)                     +   19
POL  38 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)                               + 1:04
ESP  39 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                    + 1:12

Pořadí po 2.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)            8:41:35
GBR  2  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                            +  4
SUI  3  HIRSCHI, Marc (SUNWEB)                                      +  7
COL  4  HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)              + 17
SLO  5  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       
COL  6  CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)         
ITA  7  FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                      
COL  8  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                         
ECU  9  CARAPAZ, Richard (INEOS)                                 
NED  10 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            
SLO  11 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           
BEL  12 VAN AVERMAET, Greg (CCC)                                 
COL  13 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         
FRA  14 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              
GER  15 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                     
ITA  16 BETTIOL, Alberto (EF PRO CYCLING)                        
FRA  17 LATOUR, Pierre (AG2R LA MONDIALE)                        
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                        
ESP  19 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            
GER  20 SCHACHMANN, Maximilian (BORA - HANSGROHE)                
FRA  21 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                        
FRA  22 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
KAZ  23 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                            
FRA  24 ELISSONDE, Kenny (TREK - SEGAFREDO)                      
COL  25 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)