Tour de France 2020

19.etapa - Bourg-en-Bresse › Champagnole, 160 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 19.etapy Tour de France 2020

DEN  1  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                           3:36:33
SLO  2  MEZGEC, Luka (MITCHELTON - SCOTT)                         +   53
BEL  3  STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                       
BEL  4  VAN AVERMAET, Greg (CCC)                                 
BEL  5  NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                        
GER  6  ARNDT, Nikias (SUNWEB)                                   
GBR  7  ROWE, Luke (INEOS)                                        +   59
IRL  8  BENNETT, Sam (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                    + 1:02
SVK  9  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                          
ITA  10 TRENTIN, Matteo (CCC)                                    
NZL  11 BAUER, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                          + 1:07
BEL  12 DEVENYNS, Dries (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                 + 1:15
NOR  13 BOASSON HAGEN, Edvald (NTT PRO CYCLING)                   + 3:53
FRA  14 HOFSTETTER, Hugo (ISRAEL START - UP NATION)              
FRA  15 COQUARD, Bryan (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)    
NED  16 GESINK, Robert (JUMBO - VISMA)                            + 7:38
GER  17 POLITT, Nils (ISRAEL START - UP NATION)                  
ESP  18 ROJAS, José (MOVISTAR)                                   
ITA  19 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN - MCLAREN)                     
AUT  20 HALLER, Marco (BAHRAIN - MCLAREN)                        
GER  21 WALSCHEID, Maximilian Richard (NTT PRO CYCLING)          
FRA  22 SOUPE, Geoffrey (TOTAL DIRECT ENERGIE)                   
ESP  23 SANCHEZ, Luis León (ASTANA PRO)                          
BEL  24 DECLERCQ, Tim (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  
FRA  25 PACHER, Quentin (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
BEL  26 THEUNS, Edward (TREK - SEGAFREDO)                        
BEL  27 VAN ASBROECK, Tom (ISRAEL START - UP NATION)             
GER  28 MARTIN, Tony (JUMBO - VISMA)                             
COL  29 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  
FRA  30 TURGIS, Anthony (TOTAL DIRECT ENERGIE)                   
SLO  31 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       
BEL  32 VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                           
AUS  33 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         
DEN  34 JUUL JENSEN, Christopher (MITCHELTON - SCOTT)            
POR  35 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR)                              
DEN  36 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                
RSA  37 IMPEY, Daryl (MITCHELTON - SCOTT)                        
RSA  38 GIBBONS, Ryan (NTT PRO CYCLING)                          
DEN  39 PEDERSEN, Mads (TREK - SEGAFREDO)                        
NOR  40 JANSEN, Amund Grondahl (JUMBO - VISMA)                   

General Classification after Stage 19
SLO  1  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           83:29:41
SLO  2  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       +      57
COL  3  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  +    1:27
AUS  4  PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         +    3:06
ESP  5  LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                   +    3:28
ESP  6  MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            +    4:19
GBR  7  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                         +    5:55
COL  8  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         +    6:05
NED  9  DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            +    7:24
ESP  10 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                           +   12:12
ITA  11 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      +   12:31
FRA  12 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              +   13:16
ECU  13 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                 +   17:48
FRA  14 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                         +   28:03
USA  15 KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                               +   35:54
ESP  16 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)      +   53:33
COL  17 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         +   57:49
FRA  18 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   + 1:00:13
ESP  19 VERONA QUINTANILLA, Carlos (MOVISTAR)                    + 1:11:30
BEL  20 VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                           + 1:19:57