Tour de France 2021


19.etapa - Mourenx › Libourne (207km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 19.etapy Tour de France 2021

SLO  1  MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)                      4:19:17
FRA  2  LAPORTE, Christophe (COFIDIS)                            +    58
DEN  3  PEDERSEN, Casper (TEAM DSM)                              
NED  4  TEUNISSEN, Mike (JUMBO-VISMA)                            +  1:02
GER  5  POLITT, Nils (BORA-HANSGROHE)                            +  1:08
BEL  6  THEUNS, Edward (TREK-SEGAFREDO)                          
DEN  7  VALGREN, Michael (EF EDUCATION-NIPPO)                    
GER  8  ZIMMERMANN, Georg (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
FRA  9  TURGIS, Anthony (TEAM TOTALENERGIES)                     +  1:10
BEL  10 STUYVEN, Jasper (TREK-SEGAFREDO)                         
FRA  11 BERNARD, Julien (TREK-SEGAFREDO)                         +  2:37
GER  12 WALSCHEID, Max (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   
ITA  13 BALLERINI, Davide (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
SUI  14 DILLIER, Silvan (ALPECIN-FENIX)                          
GER  15 RUTSCH, Jonas (EF EDUCATION-NIPPO)                       
FRA  16 GESBERT, Elie (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                        
BEL  17 VAN MOER, Brent (LOTTO SOUDAL)                           
ESP  18 IZAGIRRE, Ion (ASTANA-PREMIER TECH)                      +  2:43
FRA  19 BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                   +  2:57
AUS  20 CLARKE, Simon (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                    + 10:05
SUI  21 HIRSCHI, Marc (UAE TEAM EMIRATES)                        + 20:50
POR  22 COSTA, Rui (UAE TEAM EMIRATES)                           
POL  23 MAJKA, Rafal (UAE TEAM EMIRATES)                         
NOR  24 LAENGEN, Vegard Stake (UAE TEAM EMIRATES)                
DEN  25 BJERG, Mikkel (UAE TEAM EMIRATES)                        
SLO  26 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       
USA  27 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                     
ITA  28 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                      
ESP  29 ARCAS, Jorge (MOVISTAR TEAM)                             
ESP  30 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                      
ESP  31 GARCIA, Ivan (MOVISTAR TEAM)                             
ITA  32 ROTA, Lorenzo (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)       
ITA  33 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                    
ESP  34 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                               
GBR  35 WRIGHT, Fred (BAHRAIN VICTORIOUS)                        
ESP  36 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                       
ESP  37 ERVITI, Imanol (MOVISTAR TEAM)                           
KAZ  38 GRUZDEV, Dmitriy (ASTANA-PREMIER TECH)                   
ESP  39 VERONA, Carlos (MOVISTAR TEAM)                           
POL  40 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS GRENADIERS)                   

Pořadí po 19.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     79:40:09
DEN  2  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:45
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:51
AUS  4  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  8:18
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  8:50
ESP  6  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              + 10:11
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  + 11:22
FRA  8  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             + 12:46
ESP  9  BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 13:48
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    + 16:25
FRA  11 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 18:42
ITA  12 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 23:36
COL  13 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 32:07
RSA  14 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 35:55
FRA  15 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 37:21
NED  16 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 47:00
BEL  17 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 49:33
POR  18 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 52:26
BEL  19 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 58:09
COL  20 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   + 58:26