Tour de France 2020

7.etapa - Millau › Lavaur, 168 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 7.etapy Tour de France 2020

BEL  1  VAN AERT, Wout (JUMBO - VISMA)                          3:32:03
NOR  2  BOASSON HAGEN, Edvald (NTT PRO CYCLING)                 
FRA  3  COQUARD, Bryan (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
FRA  4  LAPORTE, Christophe (COFIDIS)                           
BEL  5  STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                      
FRA  6  VENTURINI, Clement (AG2R LA MONDIALE)                   
FRA  7  HOFSTETTER, Hugo (ISRAEL START - UP NATION)             
COL  8  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                        
GBR  9  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                        
ESP  10 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                          
CAN  11 HOULE, Hugo (ASTANA PRO)                                
FRA  12 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)           
SVK  13 SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                         
FRA  14 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                        
FRA  15 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE)                       
FRA  16 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                       
COL  17 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)          
FRA  18 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                         
GER  19 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                    
FRA  20 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             
ITA  21 BETTIOL, Alberto (EF PRO CYCLING)                       
COL  22 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                 
KAZ  23 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                           
ESP  24 SANCHEZ, Luis León (ASTANA PRO)                         
NED  25 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                           
AUT  26 GOGL, Michael (NTT PRO CYCLING)                         
SLO  27 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                          
COL  28 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                        
ESP  29 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                           
ESP  30 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                  
COL  31 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                        
FRA  32 GAUTIER, Cyril (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
FRA  33 MADOUAS, Valentin (GROUPAMA - FDJ)                      
FRA  34 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                           
ESP  35 IZAGIRRE INSAUSTI, Ion (ASTANA PRO)                     
NZL  36 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                         
ESP  37 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)                   
ESP  38 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)                     
FRA  39 LADAGNOUS, Matthieu (GROUPAMA - FDJ)                    
USA  40 KUSS, Sepp (JUMBO - VISMA)                              

Pořadí po 7.etapě
GBR  1  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                   30:36:00
SLO  2  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                       +    3
FRA  3  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                          +    9
COL  4  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                     +   13
NED  5  DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                      
COL  6  QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                   
FRA  7  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                  
COL  8  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)            
FRA  9  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                    
COL  10 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                   
FRA  11 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)        +   15
GER  12 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                 +   22
ESP  13 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                      
ESP  14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                       +   34
COL  15 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)       +   41
SLO  16 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                   + 1:28
COL  17 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)     + 1:34
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                  
ESP  19 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)             
AUS  20 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                   
ECU  21 CARAPAZ, Richard (INEOS)                             + 2:02