Tour de France 2021


7.etapa - Vierzon › Le Creusot (249.1km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 7.etapy Tour de France 2021

SLO  1  MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)                    5:28:20
BEL  2  STUYVEN, Jasper (TREK-SEGAFREDO)                        + 1:20
DEN  3  CORT, Magnus (EF EDUCATION-NIPPO)                       + 1:40
NED  4  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)                  
DEN  5  ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
FRA  6  BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                 
AUT  7  KONRAD, Patrick (BORA-HANSGROHE)                       
BEL  8  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           
BEL  9  VAN MOER, Brent (LOTTO SOUDAL)                          + 1:44
FRA  10 GODON, Dorian (AG2R CITROËN TEAM)                       + 2:45
LAT  11 SKUJINS, Toms (TREK-SEGAFREDO)                         
CAN  12 HOULE, Hugo (ASTANA-PREMIER TECH)                       + 2:57
ITA  13 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                      
GBR  14 YATES, Simon (TEAM BIKEEXCHANGE)                       
BEL  15 MEURISSE, Xandro (ALPECIN-FENIX)                        + 4:22
BEL  16 GILBERT, Philippe (LOTTO SOUDAL)                       
BEL  17 BAKELANTS, Jan (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)     + 4:25
DEN  18 ANDERSEN, Soren Kragh (TEAM DSM)                        + 4:32
FRA  19 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)             + 5:15
ESP  20 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
ECU  21 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    
FRA  22 LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)                    
COL  23 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                   
KAZ  24 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 
DEN  25 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
SLO  26 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
COL  27 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                  
NED  28 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                        
ESP  29 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                     
COL  30 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                    
AUS  31 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      
FRA  32 ELISSONDE, Kenny (TREK-SEGAFREDO)                      
RSA  33 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
AUS  34 PORTE, Richie (INEOS GRENADIERS)                       
GER  35 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                     
FRA  36 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
COL  37 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                   
DEN  38 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)                  
FRA  39 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            
FRA  40 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            

Pořadí po 7.etapě
NED  1  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         25:39:17
BEL  2  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                    +   30
DEN  3  ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)         + 1:49
SLO  4  MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)             + 3:01
SLO  5  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)              + 3:43
ITA  6  NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)               + 4:12
FRA  7  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)     + 4:23
KAZ  8  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)          + 4:56
FRA  9  LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)             + 5:03
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)            + 5:04
DEN  11 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                 + 5:18
ECU  12 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)             + 5:19
GBR  13 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)              + 5:29
NED  14 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)               + 5:31
ESP  15 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                      + 5:33
NED  16 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                 + 5:43
DEN  17 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)           + 5:51
LAT  18 SKUJINS, Toms (TREK-SEGAFREDO)                  + 5:54
FRA  19 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                     + 6:10
DEN  20 ANDERSEN, Soren Kragh (TEAM DSM)                + 6:30