Tour de France 2021


3.etapa - Lorient › Pontivy (182.9km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 3.etapy Tour de France 2021

BEL  1  MERLIER, Tim (ALPECIN-FENIX)                             4:01:28
BEL  2  PHILIPSEN, Jasper (ALPECIN-FENIX)                        
FRA  3  BOUHANNI, Nacer (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                      
ITA  4  BALLERINI, Davide (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
ITA  5  COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                    
FRA  6  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)              
NED  7  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)                    
NED  8  BOL, Cees (TEAM DSM)                                     
FRA  9  TURGIS, Anthony (TEAM TOTALENERGIES)                     
GER  10 WALSCHEID, Max (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   
SLO  11 MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)                      
AUS  12 SCOTSON, Miles (GROUPAMA-FDJ)                            
ECU  13 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                      
DEN  14 ANDERSEN, Soren Kragh (TEAM DSM)                         
BEL  15 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                             
BEL  16 RICKAERT, Jonas (ALPECIN-FENIX)                          
NED  17 EEKHOFF, Nils (TEAM DSM)                                 
AUS  18 MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)                       + 14
ESP  19 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                               
NED  20 VAN POPPEL, Boy (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)     
ITA  21 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                        
DEN  22 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)                    
CAN  23 BOIVIN, Guillaume (ISRAEL START-UP NATION)               
FRA  24 DOUBEY, Fabien (TEAM TOTALENERGIES)                      
COL  25 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                      
NED  26 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                        
FRA  27 LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)                      
BEL  28 CAMPENAERTS, Victor (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)              
COL  29 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                    
BEL  30 VLIEGEN, Loic (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)       
BEL  31 BAKELANTS, Jan (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)      
GER  32 KOCH, Jonas (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)         
NED  33 VAN POPPEL, Danny (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
ESP  34 BARBERO, Carlos (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                  
SLO  35 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                          + 26
DEN  36 BJERG, Mikkel (UAE TEAM EMIRATES)                        
COL  37 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                     
ESP  38 GARCIA, Ivan (MOVISTAR TEAM)                             
DEN  39 CORT, Magnus (EF EDUCATION-NIPPO)                        
NED  40 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                          

Pořadí po 3.etapě
NED  1  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         12:58:53
FRA  2  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)     +    8
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)             +   31
BEL  4  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                  
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)               +   38
SLO  6  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)              +   39
ESP  7  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                      +   40
COL  8  QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)           
FRA  9  LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)             +   45
COL  10 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)            +   52
NED  11 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)               
FRA  12 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                   
KAZ  13 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)        
COL  14 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)           
COL  15 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)          
ITA  16 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)               +   55
DEN  17 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)         
GBR  18 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)              + 1:07
ITA  19 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)           + 1:12
SLO  20 ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                    + 1:35