Tour de France 2020

3.etapa - Nice › Sisteron, 198 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 3.etapy Tour de France 2020

AUS  1  EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)                              5:17:42
IRL  2  BENNETT, Sam (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  
ITA  3  NIZZOLO, Giacomo (NTT PRO CYCLING)                      
FRA  4  HOFSTETTER, Hugo (ISRAEL START - UP NATION)             
SVK  5  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                         
BEL  6  THEUNS, Edward (TREK - SEGAFREDO)                       
NED  7  BOL, Cees (SUNWEB)                                      
ITA  8  TRENTIN, Matteo (CCC)                                   
FRA  9  COQUARD, Bryan (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
ITA  10 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)               
SLO  11 MEZGEC, Luka (MITCHELTON - SCOTT)                       
BEL  12 VAN ASBROECK, Tom (ISRAEL START - UP NATION)            
GER  13 KOCH, Jonas (CCC)                                       
NZL  14 BAUER, Jack (MITCHELTON - SCOTT)                        
NOR  15 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)                 
CAN  16 HOULE, Hugo (ASTANA PRO)                                
ESP  17 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                  
KAZ  18 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                           
BEL  19 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                      
ITA  20 CONSONNI, Simone (COFIDIS)                              
ITA  21 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                     
SLO  22 POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                      
SLO  23 POLANC, Jan (UAE TEAM EMIRATES)                         
FRA  24 VENTURINI, Clement (AG2R LA MONDIALE)                   
BEL  25 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                       
FRA  26 RUSSO, Clément (ARKEA - SAMSIC)                         
ITA  27 OSS, Daniel (BORA - HANSGROHE)                          
ESP  28 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)                     
FRA  29 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             
ITA  30 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                     
AUT  31 MÜHLBERGER, Gregor (BORA - HANSGROHE)                   
DEN  32 MORKOV, Michael (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               
ITA  33 VIVIANI, Elia (COFIDIS)                                 
NED  34 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                           
DEN  35 PEDERSEN, Mads (TREK - SEGAFREDO)                       
COL  36 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                        
GER  37 ARNDT, Nikias (SUNWEB)                                  
ESP  38 SANCHEZ, Luis León (ASTANA PRO)                         
FRA  39 TURGIS, Anthony (TOTAL DIRECT ENERGIE)                  
FRA  40 LEDANOIS, Kevin (ARKEA - SAMSIC)                        

Pořadí po 3.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)      13:59:17
GBR  2  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                       +  4
SUI  3  HIRSCHI, Marc (SUNWEB)                                 +  7
SLO  4  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     + 17
ITA  5  FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                
COL  6  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                   
NED  7  DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                      
COL  8  HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)     
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                        
COL  10 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)   
COL  11 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                   
BEL  12 VAN AVERMAET, Greg (CCC)                           
KAZ  13 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                      
ECU  14 CARAPAZ, Richard (INEOS)                           
SLO  15 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                     
GER  16 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)               
FRA  17 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                  
NED  18 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                  
ESP  19 SANCHEZ, Luis León (ASTANA PRO)                    
FRA  20 LATOUR, Pierre (AG2R LA MONDIALE)