Tour de France 2019

12.etapa - Toulouse › Bagneres-de-Bigorre, 202 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 12.etapy Tour de France 2019

GBR  1  YATES, Simon Philip (MITCHELTON - SCOTT)            4:57:53
ESP  2  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA PRO)        
AUT  3  MÜHLBERGER, Gregor (BORA - HANSGROHE)               
BEL  4  BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                         + 1:28
ITA  5  FELLINE, Fabio (TREK - SEGAFREDO)                   
ITA  6  TRENTIN, Matteo (MITCHELTON - SCOTT)                
BEL  7  NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                   
POR  8  COSTA, Rui (UAE TEAM EMIRATES)                      
AUS  9  CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)                  
BEL  10 STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                  
BEL  11 VAN AVERMAET, Greg (CCC)                            
BEL  12 TEUNS, Dylan (BAHRAIN - MERIDA)                     
BEL  13 PAUWELS, Serge (CCC)                                
SUI  14 FRANK, Mathias (AG2R LA MONDIALE)                   
IRL  15 ROCHE, Nicolas (SUNWEB)                             
GER  16 SCHACHMANN, Maximilian (BORA - HANSGROHE)           
FRA  17 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)                   
DEN  18 VALGREN ANDERSEN, Michael (DIMENSION DATA)           + 1:33
ESP  19 ERVITI, Imanol (MOVISTAR)                            + 5:13
ITA  20 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)               
FRA  21 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   
NED  22 VAN BAARLE, Dylan (INEOS)                            + 9:35
GBR  23 ROWE, Luke (INEOS)                                  
POL  24 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)                         
ESP  25 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS)               
NED  26 POELS, Wout (INEOS)                                 
GBR  27 THOMAS, Geraint (INEOS)                             
COL  28 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                    
ITA  29 MOSCON, Gianni (INEOS)                              
ESP  30 SOLER, Marc (MOVISTAR)                              
FRA  31 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)       
BEL  32 DEVENYNS, Dries (DECEUNINCK - QUICK-STEP)           
AUS  33 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                    
BEL  34 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)           
ESP  35 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)        
ESP  36 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                      
FRA  37 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                  
NOR  38 EIKING, Odd Christian (WANTY - GOBERT CYCLING)      
FRA  39 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                     
SUI  40 SCHÄR, Michael (CCC)                                

Pořadí po 12.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   52:26:09
GBR  2  THOMAS, Geraint (INEOS)                           + 1:12
COL  3  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                  + 1:16
NED  4  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                + 1:27
GER  5  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)              + 1:45
ESP  6  MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)      + 1:46
GBR  7  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  + 1:47
COL  8  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 2:04
IRL  9  MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                + 2:09
FRA  10 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                   + 2:33
AUT  11 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                + 2:46
COL  12 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)              + 3:18
ESP  13 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                  
FRA  14 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 3:20
DEN  15 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                      + 3:22
FRA  16 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                  + 3:26
CZE  17 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                 + 3:28
BEL  18 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)         + 3:42
AUS  19 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                  + 3:59
ESP  20 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     + 4:15