Tour de France 2021


4.etapa - Redon › Fougeres (150.4km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 4.etapy Tour de France 2021

GBR  1  CAVENDISH, Mark (DECEUNINCK-QUICK STEP)                3:20:17
FRA  2  BOUHANNI, Nacer (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    
BEL  3  PHILIPSEN, Jasper (ALPECIN-FENIX)                      
AUS  4  MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)                  
SVK  5  SAGAN, Peter (BORA-HANSGROHE)                          
NED  6  BOL, Cees (TEAM DSM)                                   
FRA  7  LAPORTE, Christophe (COFIDIS)                          
DEN  8  PEDERSEN, Mads (TREK-SEGAFREDO)                        
NED  9  VAN POPPEL, Boy (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
GER  10 GREIPEL, André (ISRAEL START-UP NATION)                
ITA  11 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                  
NED  12 VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)                  
NED  13 EEKHOFF, Nils (TEAM DSM)                               
KAZ  14 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                 
GER  15 ZABEL, Rick (ISRAEL START-UP NATION)                   
GER  16 WALSCHEID, Max (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                 
FRA  17 COQUARD, Bryan (B&B HOTELS P/B KTM)                    
NED  18 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                       
FRA  19 BARTHE, Cyril (B&B HOTELS P/B KTM)                     
ESP  20 GARCIA, Ivan (MOVISTAR TEAM)                           
CAN  21 BOIVIN, Guillaume (ISRAEL START-UP NATION)             
FRA  22 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            
FRA  23 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
NOR  24 BOASSON-HAGEN, Edvald (TEAM TOTALENERGIES)             
BEL  25 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           
FRA  26 RUSSO, Clément (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                     
DEN  27 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
SLO  28 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
FRA  29 SIMON, Julien (TEAM TOTALENERGIES)                     
ESP  30 MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                             
ITA  31 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)                      
ECU  32 CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    
GBR  33 SWIFT, Connor (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                      
COL  34 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    
BEL  35 MERLIER, Tim (ALPECIN-FENIX)                           
SUI  36 DILLIER, Silvan (ALPECIN-FENIX)                        
BEL  37 NAESEN, Oliver (AG2R CITROËN TEAM)                     
DEN  38 ANDERSEN, Soren Kragh (TEAM DSM)                       
FRA  39 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)            
ITA  40 FORMOLO, Davide (UAE TEAM EMIRATES)                    

Pořadí po 4.etapě
NED  1  VAN DER POEL, Mathieu (ALPECIN-FENIX)         16:19:10
FRA  2  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK-QUICK STEP)     +    8
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)             +   31
BEL  4  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                  
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)               +   38
SLO  6  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)              +   39
ESP  7  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                      +   40
COL  8  QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)           
FRA  9  LATOUR, Pierre (TEAM TOTALENERGIES)             +   45
FRA  10 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                     +   52
KAZ  11 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)        
COL  12 HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)          
NED  13 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)               
COL  14 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)          
COL  15 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)           
ITA  16 NIBALI, Vincenzo (TREK-SEGAFREDO)               +   55
DEN  17 FUGLSANG, Jakob (ASTANA-PREMIER TECH)         
GBR  18 THOMAS, Geraint (INEOS GRENADIERS)              + 1:07
ITA  19 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)           + 1:12
SLO  20 ROGLIC, Primoz (JUMBO-VISMA)                    + 1:35