Tour de France 2019

6.etapa - Mulhouse › Planche des Belles Filles, 157 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 6.etapy Tour de France 2019

BEL  1  TEUNS, Dylan (BAHRAIN - MERIDA)                 4:29:03
ITA  2  CICCONE, Giulio (TREK - SEGAFREDO)               +   11
BEL  3  MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)        + 1:05
GBR  4  THOMAS, Geraint (INEOS)                          + 1:44
FRA  5  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                  + 1:46
FRA  6  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   
COL  7  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       + 1:51
GER  8  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)            
DEN  9  FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                     + 1:53
ESP  10 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                   
AUS  11 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                
COL  12 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                
GBR  13 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                 + 1:58
IRL  14 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)              
COL  15 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)             + 2:02
CAN  16 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)             
NZL  17 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                 
ESP  18 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)     + 2:17
NED  19 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                + 2:19
NED  20 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)              
FRA  21 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                 + 2:27
ITA  22 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)              + 2:35
FRA  23 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                   
FRA  24 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)       + 2:44
ITA  25 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                   + 2:46
AUT  26 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)               + 2:52
FRA  27 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                + 2:53
KAZ  28 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                    + 3:05
ESP  29 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                  
BEL  30 WELLENS, Tim (LOTTO SOUDAL)                      + 3:18
CZE  31 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                + 3:26
SUI  32 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)          + 5:10
ERI  33 BERHANE, Natnael (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)    + 5:20
BEL  34 PAUWELS, Serge (CCC)                             + 5:44
FRA  35 MOLARD, Rudy (GROUPAMA - FDJ)                    + 6:08
BEL  36 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                  + 6:36
FRA  37 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE)                + 6:44
FRA  38 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)            + 7:23
USA  39 VAN GARDEREN, Tejay (EF EDUCATION FIRST)         + 8:00
FRA  40 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)               + 8:37

Pořadí po 6.etapě
ITA  1  CICCONE, Giulio (TREK - SEGAFREDO)              23:14:55
FRA  2  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)     +    6
BEL  3  TEUNS, Dylan (BAHRAIN - MERIDA)                   +   32
NZL  4  BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                   +   47
GBR  5  THOMAS, Geraint (INEOS)                           +   49
COL  6  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                  +   53
FRA  7  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                   +   58
NED  8  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                + 1:04
CAN  9  WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)               + 1:13
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)              + 1:15
DEN  11 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)                      + 1:19
GER  12 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)              + 1:22
ESP  13 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)      + 1:23
GBR  14 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  + 1:24
BEL  15 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)         + 1:39
COL  16 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        + 1:41
ESP  17 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     + 1:43
IRL  18 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)                + 1:46
FRA  19 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                     + 1:52
ITA  20 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN - MERIDA)               + 1:56
AUS  21 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                
NED  22 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                 + 2:22
AUT  23 KONRAD, Patrick (BORA - HANSGROHE)                + 2:23
KAZ  24 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                     + 2:31
ESP  25 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    + 2:55
FRA  26 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 + 2:57
FRA  27 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                  + 3:03
CZE  28 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                 + 3:05
ITA  29 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                    + 3:25
FRA  30 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)        + 3:27