Tour de France 2019

18.etapa - Embrun › Valloire, 207 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 6.července
2.etapa - neděle 7.července
3.etapa - pondělí 8.července
4.etapa - úterý 9.července
5.etapa - středa 10.července
6.etapa - čtvrtek 11.července
7.etapa - pátek 12.července
8.etapa - sobota 13.července
9.etapa - neděle 14.července
10.etapa - ponělí 15.července
volný den - úterý 16.července
11.etapa - středa 17.července
12.etapa - čtvrtek 18.července
13.etapa - pátek 19.července
14.etapa - sobota 20.července
15.etapa - neděle 21.července
volný den - pondělí 22.července
16.etapa - úterý 23.července
17.etapa - středa 24.července
18.etapa - čtvrtek 25.července
19.etapa - pátek 26.července
20.etapa - sobota 27.července
21.etapa - neděle 28.července


Tour de France 2019



Tour de France 2019





Výsledky 18.etapy Tour de France 2019

COL  1  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                        5:34:15
FRA  2  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                 +  1:35
KAZ  3  LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)                     +  2:28
GER  4  KÄMNA, Lennard (SUNWEB)                           +  2:58
ITA  5  CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MERIDA)                +  3:00
BEL  6  BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                      +  4:46
CAN  7  WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)               
COL  8  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                  
BEL  9  PAUWELS, Serge (CCC)                              
NED  10 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)                +  5:18
GER  11 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)              
FRA  12 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                   
GBR  13 THOMAS, Geraint (INEOS)                           
FRA  14 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)     
COL  15 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)              
ESP  16 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                     
AUS  17 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                  
FRA  18 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                  +  5:43
ESP  19 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                    +  6:16
FRA  20 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)        +  6:47
ITA  21 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                    +  7:24
FRA  22 GAUDU, David (GROUPAMA - FDJ)                     +  8:22
SUI  23 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA - FDJ)           +  8:53
CZE  24 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                 + 10:12
FRA  25 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE)                 + 10:23
ESP  26 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK - QUICK-STEP)      + 10:57
NZL  27 BENNETT, George (JUMBO - VISMA)                   + 10:58
FRA  28 BERNARD, Julien (TREK - SEGAFREDO)                + 12:27
BEL  29 DE PLUS, Laurens (JUMBO - VISMA)                  
GER  30 GESCHKE, Simon (CCC)                              + 13:11
GBR  31 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                  
BEL  32 VAN AVERMAET, Greg (CCC)                          + 13:21
EST  33 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)               
FRA  34 ROSSETTO, Stéphane (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)   + 13:41
NED  35 VAN BAARLE, Dylan (INEOS)                         + 13:55
ESP  36 SOLER, Marc (MOVISTAR)                            + 14:01
AUT  37 MÜHLBERGER, Gregor (BORA - HANSGROHE)             + 15:17
NED  38 POELS, Wout (INEOS)                               + 16:32
BEL  39 MEURISSE, Xandro (WANTY - GOBERT CYCLING)         + 16:53

Pořadí po 18.etapě
FRA  1  ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)   75:18:49
COL  2  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                 +  1:30
GBR  3  THOMAS, Geraint (INEOS)                          +  1:35
NED  4  KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO - VISMA)               +  1:47
FRA  5  PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                  +  1:50
GER  6  BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)             +  2:14
COL  7  QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                       +  3:54
ESP  8  LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)                    +  4:54
COL  9  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)             +  5:33
ESP  10 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                   +  5:58
AUS  11 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                 +  6:30
FRA  12 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                 +  7:47
FRA  13 MARTIN, Guillaume (WANTY - GOBERT CYCLING)       + 15:11
ITA  14 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                   + 16:21
CZE  15 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)                + 17:00