Tour de France 2021


18.etapa - Pau › Luz Ardiden (129.7km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 18.etapy Tour de France 2021

SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     3:33:45
DEN  2  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +    2
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                    
ESP  4  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              +   13
IRL  5  MARTIN, Daniel (ISRAEL START-UP NATION)                 +   24
USA  6  KUSS, Sepp (JUMBO-VISMA)                                +   30
COL  7  HIGUITA, Sergio (EF EDUCATION-NIPPO)                    +   33
AUS  8  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +   34
NED  9  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
ESP  10 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR TEAM)                     +   40
ESP  11 BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      +   45
FRA  12 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                            
KAZ  13 LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  + 1:08
GER  14 BUCHMANN, Emanuel (BORA-HANSGROHE)                      + 1:15
RSA  15 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 1:43
POL  16 MAJKA, Rafal (UAE TEAM EMIRATES)                        + 1:46
ESP  17 CASTROVIEJO, Jonathan (INEOS GRENADIERS)                + 1:56
NED  18 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 2:32
FRA  19 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 2:50
BEL  20 MEURISSE, Xandro (ALPECIN-FENIX)                        + 3:07
COL  21 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 3:15
POR  22 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  
BEL  23 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                      
ITA  24 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 3:45
FRA  25 BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                  + 3:57
ESP  26 RODRIGUEZ, Cristian (TEAM TOTALENERGIES)               
NED  27 MOLLEMA, Bauke (TREK-SEGAFREDO)                         + 4:05
SUI  28 HIRSCHI, Marc (UAE TEAM EMIRATES)                      
GBR  29 GEOGHEGAN HART, Tao (INEOS GRENADIERS)                  + 4:34
FRA  30 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 5:23
COL  31 QUINTANA, Nairo (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                     + 5:57
SUI  32 SCHÄR, Michael (AG2R CITROËN TEAM)                      + 6:18
ESP  33 DE LA PARTE, Victor (TEAM TOTALENERGIES)               
AUT  34 KONRAD, Patrick (BORA-HANSGROHE)                       
SLO  35 MOHORIC, Matej (BAHRAIN VICTORIOUS)                     + 6:31
BEL  36 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 6:37
FRA  37 PACHER, Quentin (B&B HOTELS P/B KTM)                    + 7:15
USA  38 MCNULTY, Brandon (UAE TEAM EMIRATES)                    + 8:09
COL  39 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                  
COL  40 LÓPEZ, Miguel Ángel (MOVISTAR TEAM)                    

Pořadí po 18.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     75:00:02
DEN  2  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                         +  5:45
ECU  3  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)                     +  5:51
AUS  4  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                       +  8:18
NED  5  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                       +  8:50
ESP  6  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                              + 10:11
KAZ  7  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)                  + 11:22
FRA  8  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                             + 12:46
ESP  9  BILBAO, Pello (BAHRAIN VICTORIOUS)                      + 13:48
COL  10 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)                    + 16:25
FRA  11 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                             + 18:42
ITA  12 CATTANEO, Mattia (DECEUNINCK-QUICK STEP)                + 23:36
COL  13 CHAVES, Esteban (TEAM BIKEEXCHANGE)                     + 32:07
RSA  14 MEINTJES, Louis (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)    + 35:55
FRA  15 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)             + 37:21
NED  16 POELS, Wout (BAHRAIN VICTORIOUS)                        + 47:00
BEL  17 TEUNS, Dylan (BAHRAIN VICTORIOUS)                       + 49:33
POR  18 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                   + 52:26
BEL  19 VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                            + 58:09
COL  20 HENAO, Sergio (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                   + 58:26