Tour de France 2020

10.etapa - Île d'Oléron Le Château-d'Oléron › Île de Ré Saint-Martin-de-Ré, 170 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 10.etapy Tour de France 2020

IRL  1  BENNETT, Sam (DECEUNINCK - QUICK-STEP)                  3:35:22
AUS  2  EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)                              
SVK  3  SAGAN, Peter (BORA - HANSGROHE)                         
ITA  4  VIVIANI, Elia (COFIDIS)                                 
DEN  5  PEDERSEN, Mads (TREK - SEGAFREDO)                       
GER  6  GREIPEL, André (ISRAEL START - UP NATION)               
FRA  7  COQUARD, Bryan (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
NED  8  BOL, Cees (SUNWEB)                                      
BEL  9  STUYVEN, Jasper (TREK - SEGAFREDO)                      
SLO  10 MEZGEC, Luka (MITCHELTON - SCOTT)                       
DEN  11 MORKOV, Michael (DECEUNINCK - QUICK-STEP)               
ITA  12 TRENTIN, Matteo (CCC)                                   
FRA  13 HOFSTETTER, Hugo (ISRAEL START - UP NATION)             
FRA  14 VENTURINI, Clement (AG2R LA MONDIALE)                   
NOR  15 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)                 
ESP  16 ROJAS, José (MOVISTAR)                                  
CAN  17 HOULE, Hugo (ASTANA PRO)                                
BEL  18 THEUNS, Edward (TREK - SEGAFREDO)                       
GER  19 WALSCHEID, Maximilian Richard (NTT PRO CYCLING)         
BEL  20 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)                       
ITA  21 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)               

Pořadí po 10.etapě
SLO  1  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)            42:15:23
COL  2  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)            +   21
FRA  3  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                 +   28
FRA  4  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)           +   30
COL  5  QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)            +   32
COL  6  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)          
SLO  7  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)          +   44
GBR  8  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)            + 1:02
COL  9  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)     + 1:15
ESP  10 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)      + 1:42