Tour de France 2021


10.etapa - Albertville › Valence(190.7km)





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 26.června
2.etapa - neděle 27.června
3.etapa - pondělí 28.června
4.etapa - úterý 29.června
5.etapa - středa 30.června
6.etapa - čtvrtek 1.července
7.etapa - pátek 2.července
8.etapa - sobota 3.července
9.etapa - neděle 4.července
volný den - pondělí 5.července
10.etapa - úterý 6.července
11.etapa - středa 7.července
12.etapa - čtvrtek 8.července
13.etapa - pátek 9.července
14.etapa - sobota 10.července
15.etapa - neděle 11.července
volný den - pondělí 12.července
16.etapa - úterý 13.července
17.etapa - středa 14.července
18.etapa - čtvrtek 15.července
19.etapa - pátek 16.července
20.etapa - sobota 17.července
21.etapa - neděle 18.července


Tour de France 2021



Tour de France 2021





Výsledky 10.etapy Tour de France 2021

GBR  1  CAVENDISH, Mark (DECEUNINCK-QUICK STEP)                4:14:07
BEL  2  VAN AERT, Wout (JUMBO-VISMA)                           
BEL  3  PHILIPSEN, Jasper (ALPECIN-FENIX)                      
FRA  4  BOUHANNI, Nacer (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                    
AUS  5  MATTHEWS, Michael (TEAM BIKEEXCHANGE)                  
DEN  6  MORKOV, Michael (DECEUNINCK-QUICK STEP)                
GER  7  GREIPEL, André (ISRAEL START-UP NATION)                
SVK  8  SAGAN, Peter (BORA-HANSGROHE)                          
FRA  9  TURGIS, Anthony (TEAM TOTALENERGIES)                   
NED  10 BOL, Cees (TEAM DSM)                                   
NED  11 VAN POPPEL, Boy (INTERMARCHÉ-WANTY-GOBERT MATÉRIAUX)   
ESP  12 GARCIA, Ivan (MOVISTAR TEAM)                           
BEL  13 THEUNS, Edward (TREK-SEGAFREDO)                        
FRA  14 LAPORTE, Christophe (COFIDIS)                          
FRA  15 BARTHE, Cyril (B&B HOTELS P/B KTM)                     
FRA  16 BONNAMOUR, Franck (B&B HOTELS P/B KTM)                 
ITA  17 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN VICTORIOUS)                  
GER  18 WALSCHEID, Max (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                 
ESP  19 BARBERO, Carlos (TEAM QHUBEKA NEXTHASH)                
NED  20 KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)                      
SUI  21 BISSEGGER, Stefan (EF EDUCATION-NIPPO)                 
BEL  22 VAN MOER, Brent (LOTTO SOUDAL)                         
BEL  23 NAESEN, Oliver (AG2R CITROËN TEAM)                     
SUI  24 KÜNG, Stefan (GROUPAMA-FDJ)                            
SLO  25 POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                     
FRA  26 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                            
POR  27 GUERREIRO, Ruben (EF EDUCATION-NIPPO)                  
SUI  28 DILLIER, Silvan (ALPECIN-FENIX)                        
DEN  29 VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)                        
BEL  30 VAN AVERMAET, Greg (AG2R CITROËN TEAM)                 
BEL  31 GILBERT, Philippe (LOTTO SOUDAL)                       
SUI  32 SCHÄR, Michael (AG2R CITROËN TEAM)                     
AUS  33 O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)                      
FRA  34 PARET-PEINTRE, Aurélien (AG2R CITROËN TEAM)            
ITA  35 SBARAGLI, Kristian (ALPECIN-FENIX)                     
AUS  36 SWEENY, Harry (LOTTO SOUDAL)                           
GBR  37 MCLAY, Daniel (TEAM ARKÉA-SAMSIC)                      

Pořadí po 10.etapě
SLO  1  POGACAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)       38:25:17
AUS  2  O'CONNOR, Ben (AG2R CITROËN TEAM)          + 2:01
COL  3  URAN, Rigoberto (EF EDUCATION-NIPPO)       + 5:18
DEN  4  VINGEGAARD, Jonas (JUMBO-VISMA)            + 5:32
ECU  5  CARAPAZ, Richard (INEOS GRENADIERS)        + 5:33
ESP  6  MAS, Enric (MOVISTAR TEAM)                 + 5:47
NED  7  KELDERMAN, Wilco (BORA-HANSGROHE)          + 5:58
KAZ  8  LUTSENKO, Alexey (ASTANA-PREMIER TECH)     + 6:12
FRA  9  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                + 7:02
FRA  10 GAUDU, David (GROUPAMA-FDJ)                + 7:22