Tour de France 2020

8.etapa - Cazeres › Loudenvielle, 140 km





Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 29.srpna
2.etapa - neděle 30.srpna
3.etapa - pondělí 31.srpna
4.etapa - úterý 1.září
5.etapa - středa 2.září
6.etapa - čtvrtek 3.září
7.etapa - pátek 4.září
8.etapa - sobota 5.září
9.etapa - neděle 6.září
volný den - úterý 7.září
10.etapa - úterý 8.září
11.etapa - středa 9.září
12.etapa - čtvrtek 10.září
13.etapa - pátek 11.září
14.etapa - sobota 12.září
15.etapa - neděle 13.září
volný den - pondělí 14.září
16.etapa - úterý 15.září
17.etapa - středa 16.září
18.etapa - čtvrtek 17.září
19.etapa - pátek 18.září
20.etapa - sobota 19.září
21.etapa - neděle 20.září


Tour de France 2020



Tour de France 2020





Výsledky 8.etapy Tour de France 2020

FRA  1  PETERS, Nans (AG2R LA MONDIALE)                          4:02:12
LAT  2  SKUJINS, Toms (TREK - SEGAFREDO)                         +    47
ESP  3  VERONA QUINTANILLA, Carlos (MOVISTAR)                    
RUS  4  ZAKARIN, Ilnur (CCC)                                     +  1:09
USA  5  POWLESS, Neilson (EF PRO CYCLING)                        +  1:41
BEL  6  HERMANS, Ben (ISRAEL START - UP NATION)                  +  3:42
FRA  7  PACHER, Quentin (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
DEN  8  KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)                           +  4:04
SLO  9  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                       +  6:00
FRA  10 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                        +  6:38
COL  11 LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  +  6:40
GBR  12 YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                         
COL  13 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                         
ESP  14 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                   
FRA  15 MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                              
SLO  16 ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                           
COL  17 QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         
COL  18 URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         
AUS  19 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         
ESP  20 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                            +  7:18
ITA  21 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      
NED  22 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                        
ECU  23 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                 
FRA  24 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)   
GER  25 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                     +  7:43
COL  26 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)         
FRA  27 GRELLIER, Fabien (TOTAL DIRECT ENERGIE)                  +  8:47
COL  28 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)           
ESP  29 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                           
NED  30 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                            
GBR  31 CARTHY, Hugh John (EF PRO CYCLING)                       
FRA  32 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                         
FRA  33 ELISSONDE, Kenny (TREK - SEGAFREDO)                      
COL  34 TEJADA CANACUE, Harold Alfonso (ASTANA PRO)              + 11:51
ESP  35 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                   + 15:03
FRA  36 COSNEFROY, Benoit (AG2R LA MONDIALE)                     + 16:37
FRA  37 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE)                    + 16:50
FRA  38 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)            + 18:07
ESP  39 CASTROVIEJO NICOLAS, Jonathan (INEOS)                    
ESP  40 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)      

Výsledky 8.etapy
GBR  1  YATES, Adam (MITCHELTON - SCOTT)                         34:44:52
SLO  2  ROGLIČ, Primož (JUMBO - VISMA)                            +     3
FRA  3  MARTIN, Guillaume (COFIDIS)                               +     9
FRA  4  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                         +    11
COL  5  BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)                          +    13
COL  6  QUINTANA, Nairo (ARKEA - SAMSIC)                         
COL  7  LOPEZ MORENO, Miguel Angel (ASTANA PRO)                  
COL  8  URAN, Rigoberto (EF PRO CYCLING)                         
SLO  9  POGAČAR, Tadej (UAE TEAM EMIRATES)                        +    48
ESP  10 MAS NICOLAU, Enric (MOVISTAR)                             +  1:00
GER  11 BUCHMANN, Emanuel (BORA - HANSGROHE)                      +  1:25
ESP  12 LANDA MEANA, Mikel (BAHRAIN - MCLAREN)                    +  1:34
AUS  13 PORTE, Richie (TREK - SEGAFREDO)                         
NED  14 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)                         +  2:12
NED  15 DUMOULIN, Tom (JUMBO - VISMA)                             +  2:20
COL  16 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (MITCHELTON - SCOTT)          +  2:37
ECU  17 CARAPAZ, Richard (INEOS)                                  +  2:40
ITA  18 CARUSO, Damiano (BAHRAIN - MCLAREN)                      
ESP  19 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)                            +  2:41
COL  20 HIGUITA GARCIA, Sergio Andres (EF PRO CYCLING)            +  2:48
FRA  21 ROLLAND, Pierre (B&B HOTELS - VITAL CONCEPT P / B KTM)    +  3:09
GBR  22 CARTHY, Hugh John (EF PRO CYCLING)                        +  7:52
FRA  23 BARGUIL, Warren (ARKEA - SAMSIC)                          +  7:55
ESP  24 SOLER, Marc (MOVISTAR)                                    + 11:03
RUS  25 ZAKARIN, Ilnur (CCC)                                     
FRA  26 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK - QUICK-STEP)             + 11:42
ESP  27 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (BAHRAIN - MCLAREN)       + 15:57
FRA  28 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE)                     + 17:58
ITA  29 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)                            + 18:10
FRA  30 PINOT, Thibaut (GROUPAMA - FDJ)                           + 18:56