Tour de France 2017

Tour de France 2017 online, live, mapa, výsledky, etapy



Start letošního, již 104. ročníku nejslavnějšího cyklistického etapového závodu - Tour de France, který je součástí Grand Tour, se uskuteční v sobotu 1.července 2017. Letošní ročník Tour de France začíná v německém Düsseldorfu časovkou a pokračuje po dobu tří týdnů až do neděle 23.července, kdy bude tradiční cíl na Champs-Elysées v Paříži. Mezitím závodníci překonají během 21 etap 3516 km, které rozdělí tradiční 2 volné dny. Na závodníky čekají 2 individuální časovky a 6 náročných horských etap. Na startu letošního ročníku Tour de France se objeví trojice českých závodníků: Roman Kreuziger, Ondřej Cink a Zdeněk Štybar.


Přehled jednotlivých etap:
1.etapa - sobota 1.července
2.etapa - neděle 2.července
3.etapa - pondělí 3.července
4.etapa - úterý 4.července
5.etapa - středa 5.července
6.etapa - čtvrtek 6.července
7.etapa - pátek 7.července
8.etapa - sobota 8.července
9.etapa - neděle 9.července
volný den - pondělí 10.července
10.etapa - úterý 11.července
11.etapa - středa 12.července
12.etapa - čtvrtek 13.července
13.etapa - pátek 14.července
14.etapa - sobota 15.července
15.etapa - neděle 16.července
volný den - pondělí 17.července
16.etapa - úterý 18.července
17.etapa - středa 19.července
18.etapa - čtvrtek 20.července
19.etapa - pátek 21.července
20.etapa - sobota 22.července
21.etapa - neděle 23.července

Tour de France 2017 mapa

Mapa závodu Tour de France 2017



Výsledky 20.etapy Tour de France 2017

POL  1  BODNAR, Maciej (BORA - HANSGROHE)              28:15
POL  2  KWIATKOWSKI, Michal (SKY)                      +    1
GBR  3  FROOME, Christopher (SKY)                      +    6
GER  4  MARTIN, Tony (KATUSHA ALPECIN)                 +   14
RSA  5  IMPEY, Daryl (ORICA - SCOTT)                   +   20
ESP  6  CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)   +   21
GER  7  ARNDT, Nikias (SUNWEB)                         +   28
COL  8  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)       +   31
SUI  9  KÜNG, Stefan (BMC RACING)                      +   34
FRA  10 CHAVANEL, Sylvain (DIRECT ENERGIE)             +   37
NZL  11 BAUER, Jack (QUICK - STEP FLOORS)              +   41
GER  12 SÜTTERLIN, Jasha (MOVISTAR)                    +   42
GER  13 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)                 +   43
SLO  14 ROGLIČ, Primož (LOTTO NL - JUMBO)              +   49
ESP  15 LANDA MEANA, Mikel (SKY)                       +   51
FRA  16 GALLOPIN, Tony (LOTTO SOUDAL)                  +   56
USA  17 PHINNEY, Taylor (CANNONDALE DRAPAC)            + 1:06
BLR  18 KIRYIENKA, Vasil (SKY)                         + 1:07
FRA  19 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                       + 1:09
FRA  20 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE)          + 1:11
ITA  21 CARUSO, Damiano (BMC RACING)                   + 1:13
ITA  22 ARU, Fabio (ASTANA)                            + 1:16
BEL  23 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)                   + 1:21
NED  24 VAN BAARLE, Dylan (CANNONDALE DRAPAC)          + 1:22
IRL  25 ROCHE, Nicholas (BMC RACING)                   + 1:25
ESP  26 ERVITI OLLO, Imanol (MOVISTAR)                 + 1:26
FRA  27 CALMEJANE, Lilian (DIRECT ENERGIE)             + 1:27
ESP  28 CASTROVIEJO, Jonathan (MOVISTAR)               
DEN  29 BAK, Lars Ytting (LOTTO SOUDAL)                
COL  30 BETANCUR GOMEZ, Carlos Alberto (MOVISTAR)      + 1:28
AUS  31 MCCARTHY, Jay (BORA - HANSGROHE)               
GBR  32 YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                   + 1:34
RSA  33 MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)            
NED  34 MOLLEMA, Bauke (TREK - SEGAFREDO)              + 1:36
KAZ  35 LUTSENKO, Alexey (ASTANA)                      
COL  36 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)                     + 1:42
BEL  37 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL)                + 1:46
FRA  38 FEILLU, Brice (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)       
CZE  39 ŠTYBAR, Zdenek (QUICK - STEP FLOORS)           + 1:47
IRL  40 MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)           + 1:52
FRA  41 BOUET, Maxime (FORTUNEO - VITAL CONCEPT)       
ITA  42 ULISSI, Diego (UAE Team Emirates)              
SUI  43 WYSS, Danilo (BMC RACING)                      
LUX  44 GASTAUER, Ben (AG2R LA MONDIALE)               
FRA  45 EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)     + 1:54
NED  46 TIMMER, Albert (SUNWEB)                        + 1:56
AUS  47 HOWSON, Damien (ORICA - SCOTT)                 
ESP  48 ZUBELDIA AGIRRE, Haimar (TREK - SEGAFREDO)     
KAZ  49 ZEITS, Andrey (ASTANA)                         + 1:58
FRA  50 SICARD, Romain (DIRECT ENERGIE)                + 2:01
BEL  51 BAKELANTS, Jan (AG2R LA MONDIALE)              
FRA  52 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)              + 2:03

Pořadí po 20.etapě
GBR  1  FROOME, Christopher (SKY)                      83:55:16
COL  2  URAN URAN, Rigoberto (CANNONDALE DRAPAC)         +   54
FRA  3  BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)                + 2:20
ESP  4  LANDA MEANA, Mikel (SKY)                         + 2:21
ITA  5  ARU, Fabio (ASTANA)                              + 3:05
IRL  6  MARTIN, Daniel (QUICK - STEP FLOORS)             + 4:42
GBR  7  YATES, Simon (ORICA - SCOTT)                     + 6:14
RSA  8  MEINTJES, Louis (UAE Team Emirates)              + 8:20
ESP  9  CONTADOR VELASCO, Alberto (TREK - SEGAFREDO)     + 8:49
FRA  10 BARGUIL, Warren (SUNWEB)                         + 9:25


Výsledky 21.etapy Tour de France 2017